Ramunė Dadūraitė: kad ir kaip žmonės stengtųsi, visada norės kažko daugiau

Jauna moteris / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Manau, kad tobulybės nėra. Kad ir kaip žmonės stengtųsi, visada norės kažko daugiau. Aš išsikeliu tikslą, bet pasiekus tikslo einu kito link. Kaip pasiekti tobulybę, jei mes, žmonės, nesustojame?

Galbūt kažkam tobulybė – tai turėti nuostabią šeimą, pasiekti profesinės viršūnes, turėti turtus, jaukius namus ir kt. Bet negaliu drąsiai sakyti, kad jie pasiekė savo tobulybės viršūnę. Nežinau, ar tai viskas, ko jie nori, ar tai jų tobulas gyvenimas ir viskas, ko jie siekė. Aš tikrai nežinau, ar galiu teigti, jog tai jų tobulybė.

Jei galėčiau galvoti, kad tobulybė yra mano profesinė viršūnė, tai jos siekčiau kasdien skirdama laiko savo mokymui, patirčiai, galimybėms, skaityčiau daug knygų ir kasdien plėsčiau žinias. Šios viršūnės – tobulybės – siekčiau su dideliu noru ir pastangomis, tačiau ar pasiekus galėsiu sustoti ir pasakyti, kad tai mano tobulybė? Nemanau. Visi mes bandome būti tobuli, bet visi sakome, kad tobulų nėra.

Jei norėčiau turėti tobulą kūną, tai, manau, išsikelčiau didesnį tikslą ir mano tobulybė būtų, pavyzdžiui, dalyvauti olimpinėse žaidynėse. Šis tikslas su didelėmis pastangomis pasiekiamas ir, manau, tada galėčiau teigti, kad pasiekiau viršūnę. Tačiau jos siekiant reikėtų nemažai laiko skirti savęs motyvavimui. Kad ir kaip būtų, treniruotės, kasdieniai užsiėmimai – viskas įmanoma tik turint motyvaciją ir tikslą.

Taigi, atsakymas į klausimą, kaip siekti tobulybės, yra motyvacija!

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.

Skaitykite daugiau