Ramūnas Vyšniauskas – apie gyvenimo pokyčius, gražias moteris ir tėvystę

Ramūnas Vyšniauskas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-11-27 11:20
Sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas-Vyšniukas šiandien gyvena kitaip nei tuomet, kai jo atvaizdas nuolat puikuodavosi ant žurnalų viršelių. Pasikeitęs gyvenimas padiktavo naujas kryptis ir iššūkius, apie kuriuos vyras sutinka paatvirauti.

Šiandien jis gyvena tarp Klaipėdos ir Vilniaus, o neretai mėgaujasi ir gyvenimu miesto centre, viešbutyje. Ramūnas laidoje „Pasaulis pagal moteris“ neslepia – vienišam vyrui taip žymiai patogiau, juk viskas sutvarkyta, o pavalgyti galima visai čia pat. Didžiajame sporte praleidęs 22 metus, jis įprato prie gyvenimo viešbučiuose, tad tai jam – jokia naujiena.

Vyšniukas vis dar toks pat atviras ir nuoširdus, tad laidos žiūrovai sužinos ir daugiau apie jo vienatvės privalumus ir trūkumus. Paklaustas apie tai, kiek šiandien gali iškelti, Ramūnas juokauja – bokalą be apšilimo. Tačiau iš tiesų jis ir toliau sportuoja. Tiesa, dabar jau tik dėl savęs, kad palaikytų sveikatą.

R.Vyšniauskas-Vyšniukas ir K.Rimienė
R.Vyšniauskas-Vyšniukas ir K.Rimienė

Sportas ir moterys

Ramūnas išgarsėjo ne tik svorių, bet ir įžymybių kilnojimu – jis yra iškėlęs net Lietuvos prezidentą Valdą Adamkų. Laidos žiūrova sužinos, kiek moterų vienu metu sugebėtų iškelti šis galiūnas ir kokias moteris kelti... lengviau.

Vyras atviras – jam patinka gražios moterys, tačiau to grožio jis neapibrėžia vien fizine prasme. Svarbiausia jam – harmonija ir visuma.

„Kiek yra buvę gyvenime, kad moteris – nerealaus grožio, o pradedi bendrauti, ir iškart šaltis. Tik tada, kai viskas dera, yra tikrasis grožis“, – sako Ramūnas, kurio kelyje pasitaikė ne viena gražuolė.

 Ramūnas Vyšniauskas / LNK nuotr.
Ramūnas Vyšniauskas / LNK nuotr.

Atsidavęs tėvas ir kompiuterinių žaidimų guru

Kai kurie susitikimai tapo lemiami – Ramūnas buvo vedęs, ir vaikai, anot jo, yra komanda, draugai, su kuriais praleidžia savaitgalius Klaipėdoje arba Vilniuje. Jų ryšys yra labai tvirtas: „Jie yra mano motyvacinis variklis. Neįsivaizduoju, koks gyvenimas būtų be jų“.

Šiuo metu Ramūnas yra gerai žinomas verslininkas, vadovauja įspūdingai e-sporto CyberX Arenai. Kartu jis ir Lietuvos kompiuterinių žaidimų federacijos prezidentas, apie tokius žaidimus turintis savo nuomonę.

„Kuriu erdvę, kur į klubą atėję vaikai ir jauni žmonės žaidžia nustatytą valandų skaičių, o po to grįžta į realų gyvenimą“, – pasakoja Ramūnas.

Ramūnas Vyšniauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Ramūnas Vyšniauskas / Asmeninio albumo nuotr.

Nepataisomas optimistas

„Aš nežinau, ką reiškia žodis palūžti. Žinau, kad nėra nieko neįmanomo. Mes patys neįsivaizduojame, kiek viskas yra gerai. Sykį laukiau prie gydytojo kabineto ir stebėjau pro šalį praeinančius žmones. Po tų keturiasdešimties minučių išėjau laimingiausias žmogus pasaulyje, nes supratau, koks esu laimingas“, – pasakoja Ramūnas, nepataisomas optimistas, užkrečiantis tuo ir kitus.

Jis vis dar svajoja ir yra kupinas planų bei ryžto viso to įgyvendinimui. Ramūnas savo gyvenimo džiaugsmu ir lūkesčiais norėtų su kuo nors dalytis, tad kas žino, galbūt tai – paskutinis garsiojo Vyšniuko interviu, kai jo širdis neužimta.

Ramūnas Vyšniauskas / Pauliaus Zaborskio nuotr.
Ramūnas Vyšniauskas / Pauliaus Zaborskio nuotr.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai