Ramūnas Rudokas pirmame interviu apie šeimą: „Tikiuosi, ši santuoka man paskutinė“

Justina Rudokė ir Ramūnas Rudokas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-16 10:57
Tylos siena nuo žiniasklaidos apsitvėręs ir viešai savo asmeninio gyvenimo detalių nekomentuojantis aktorius bei režisierius Ramūnas Rudokas pirmą kartą po daugybės laiko ryžosi itin atviram interviu.

TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovų šį vakarą laukia itin atviras R. Rudoko pasakojimas apie santykius su perpus jaunesne žmona, tėvystės išbandymus, senus, audringus, vakarėlių kupinus laikus bei naujus karjeros išbandymus, patirtus režisuojant savo pirmąjį pilno metro filmą „Pasmerkti. Kauno romanas“.

Ramūnas Rudokas / TV3 nuotr.
Ramūnas Rudokas / TV3 nuotr.

Garsus Lietuvos aktorius, režisierius, dainininkas, žodžio kišenėje neieškantis televizijos laidų bei renginių vedėjas Ramūnas Rudokas šiandien gali džiaugtis ne tik karjeros pasiekimais, bet ir asmenine laime. Neseniai susituokęs su mylimąja Justina, jis jau sūpuoja bendrą atžalą ir džiaugiasi naujais tėvystės džiaugsmais.

„Mūsų santuoka nebuvo netyčiuko klausimo sprendimas. Viskas buvo pasvarstyta, pasverta, daug kartų apkalbėta. Ir jokio amžiaus skirtumo aš nejaučiu ir niekada nejaučiau“, – laidoje pasakojimą apie santuoką pradės R. Rudokas.

„Tikiuosi, kad man ši santuoka tikrai paskutinė, – laidoje sakys Ramūnas, tačiau nepraleis progos pašmaikštauti. – O Justinai noriu palinkėti, kad tai būtų ilga santuoka“.

Aktorius taip pat pasakos, jog ketvirtą kartą aplankiusieji tėvystės džiaugsmai atnešė visiškai naujus iššūkius. Mat tapti tėvu vos perkopus 20 metų ir vėliau, brandesniame amžiuje, anot jo, yra visiškai skirtingos patirtys.

„Kuo esi jaunesnis tėtis, tuo daugiau bijai. O dabar viskas daug paprasčiau“, – pasakos Ramūnas.

Ramūnas Rudokas / TV3 nuotr.
Ramūnas Rudokas / TV3 nuotr.

Šiandien žinomas vyras visai nebeprimena ankstesnio Ramūno Rudoko, kuris nevengė naktinių klubų, vakarėlių ir linksmybių. Kaip pats pasakoja, jau keli metai jo diena prasideda 6 val. ryto – mat darbai darbus veja.

Vienas svarbiausių – pirmasis Ramūno režisuojamas pilno metro kino filmas „Pasmerkti. Kauno romanas“, kuris kino ekranus pasieks jau kitų metų vasarį. „Pagaliau Lietuvos žiūrovai išvys suprantamą filmą, kur herojai kalba jų kalba“, – intriguos R. Rudokas.

Kaip žinomas aktorius atrado save kaip režisierių? Ar jam bei jo žmonai rūpi interneto platybėse sklandantys pikti komentarai? Kaip į draugystę su visoje Lietuvoje žinomu aktoriumi reagavo Ramūno žmonos Justinos tėvai? Atsakymai į visus klausimus – jau šiandien gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

Ketvirtą sezoną skaičiuojanti gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ televizijos žiūrovus kviečia pro rakto skylutę žvilgtelėti į garsių televizijos, muzikos, kino, politikos, kultūros, sporto ir pramogų pasaulio atstovų gyvenimus. Vaidos Skaisgirės kuriamos ir vedamos laidos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija. Televizijos žiūrovų laukia daugybė atvirų, jautrių, netikėtų istorijų iš pirmų lūpų.

Naujausi straipsniai