Ramūnas Difartas pakvietė į romantišką savo kūrybos vakarą

Ramūno Difarto koncertas / Teodoro Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-21 21:25
Trečiadienio vakarą muzikantas Ramūnas Difartas surengė savo kūrybinį vakarą po atviru vasaros dangumi, vienoje gražiausių vietų Lietuvoje – Pažaislio vienuolyno liepų alėjoje. Pritariant styginių kvartetui, čia liejosi beveik 20 pastarųjų metų kūrybos vaisiai.

„Metai atradimų, ieškojimų, nusivylimų, palaimos. Muzika, kuri keitėsi ir augo kartu, kuri ieškojo kelio į klausytojų širdis. Nuo pirmųjų dainų iki pačių naujausių kūrinių ir netgi kelių premjerų! Nuo pop iki rock, nuo baladžių iki pilnų energijos gitaros ir smuiko rifų“, – apie publikai paruoštą programą pasakojo R. Difartas.

Jis – vienas iš grupių „Rebelheart“ ir „Dreams“ įkūrėjų, Burgundiškojo choro narys, LRT muzikiniame projekte „Iššūkis žvaigždėms“ pripažintas profesionaliausiu dalyviu, lietuviškoje Eurovizijos atrankoje iš komisijos daugiausiai balų sulaukęs už dainą „Blues of life“. Ir tai tik nedidelė R. Difarto kūrybinio kelio dalis.

Ramūno Difarto koncertas / Teodoro Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Ramūno Difarto koncertas / Teodoro Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.

„Visada turėjau svajonę sudainuoti „Malda žemei“ su operos soliste. Ir štai – ji pildosi! Nuostabi jaunosios kartos operos atlikėja Ieva Goleckytė-Jarašė bus mūsų dar vienas svečias Pažaislyje!“, – prieš koncertą kalbėjo muzikantas.

Scenoje jis pasirodė kartu su bliuzo karaliene Arina ir pirmą kartą debiutavo su savo penkiamečiu sūnumi Oskaru.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama