Rami Maleko mylimoji Lucy Boynton žavisi jo požiūriu į aktorystę: „Darbas kartu – nemenkas išbandymas“

Lucy Boynton ir Rami Malekas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-02 12:40
Pasaulis įsidėmėjo ją kaip Freddie Mercury (ir jį suvaidinusio aktoriaus Rami Maleko) mylimąją pernai, pasirodžius „Bohemijos rapsodijai“. Tačiau Lucy Boynton (25) turi savų ambicijų.

Jas galima įvertinti šviežia akimi – „Netflix“ kaip tik rodo serialą „Politician“ („Politikas“), kuriame mažutė blondinė (ūgis – 1,65 metro) atlieka pagrindinį moters vaidmenį ir pasirodo su tokiomis žvaigždėmis kaip Gwyneth Paltrow, Jessica Lange, Martina Navratilova, January Jones, į kurias, kaip pati prisipažįsta, pradžioje nedrįso akių pakelti.

Serialą kūrė žanro grandas Ryanas Murphy („Choras“ ir „Amerikietiška siaubo istorija“ – jo darbas), prodiuserė Janet Mock bei „Oskaru“ apdovanota aktorė ir režisierė Helen Hunt. Žurnalui „Porter“ Lucy prisipažįsta pirmąkart filmavusis sekso scenoje ir nors nenusirengė marškinėlių ir apatinių, vis tiek labai drovėjosi.

Nei „Politikas“, nei „Bohemijos rapsodija“ nėra pirmieji jos darbai. Niujorke gimusi, bet Londone užaugusi (iš čia – angliška tartis) aktorė vaidina pusę gyvenimo. Dvylikos debiutavo istorinėje dramoje „Mis Poter“, vaidino televizijos filme „Puantai“, seriale „Protas ir jausmai“, televizijos filme „Mo“.

Vaidmenų galėjo būti gerokai daugiau – jau už tai, kaip įkūnijo jaunąją Potter, buvo nominuota Jaunojo menininko apdovanojimui, turėjo agentą, bet mama kelionių žurnalistė Adriaane Pielou atmesdavo pasiūlymus, kurie jai atrodydavo nederami. Ji nenorėjo, kad duktė vaidintų populiariojoje paauglių komedijoje „Šv. Triniano mokykla“ ar Peterio Jacksono „Numylėtuosiuose kauluose“, nes nemanė, kad verta siekti kino karjeros. Paaiškėjus šiai klastai, Lucy labai pyko, įsitikinusi, kad mama kliudo žengti į priekį. „Buvau tokia bjauri“, – kikena ji, pasakodama seną istoriją leidiniui „Porter“.

Tėvai (tėtis – irgi kelionių žurnalistas) išties sunerimo, kai jaunylė, baigusi prestižinę mergaičių mokyklą Londone, nusprendė ne studijuoti universitete, o rinktis aktorystę. Apdovanota gera išvaizda jaunoji Boynton daugiausia vaidino istoriniuose ir siaubo serialuose bei filmuose. Už vaidmenį ašarą spaudžiančio Kazuo Ishiguros romano „Neleisk man išeiti“ ekranizacijoje net buvo apdovanota Bentonvilio kino festivalio žiuri prizu.

Tačiau nė vienas iš vaidmenų nebuvo toks lemtingas kaip Freddie Mercury draugės ir įkvėpėjos Mary Austin. Ir ne tik dėl to, kad kartu su visa „Bohemijos rapsodijos“ aktorių komanda buvo nominuota Kino aktorių gildijos apdovanojimui.

Svarbiausia, kad filmuodamasi Lucy sutiko savo gyvenimo meilę – aktorių Rami Maleką (38). Nuo to laiko jie, galima sakyti, nesiskiria – kartu rodėsi visose apdovanojimų ceremonijose, o Venecijos kino festivalyje juos fotografavo ne tik premjerose, bet ir romantiškai vakarieniaujančius. Tiesa, pati Lucy sakė, kad jausmus įžiebė ne emocingos filmo scenos, o bendras darbas, kuris buvo nemenkas išbandymas: filmuojant keitėsi ir režisierius, ir pagrindinis aktorius.

„Dėl nuolatinių trukdžių patys turėjome labiau įsitraukti į visą procesą, – prisimena Boynton. – Stebėjau, kaip dirba Rami, – jis visada žinojo, kokia kamera filmuoja, kokiu režimu, kokios dekoracijos, kokia epizodų tvarka, matė visą vaizdą.“

Lucy žavisi mylimojo požiūriu į profesiją ir sako iki tol niekada nemačiusi, kad pagrindinio vaidmens atlikėjas taip domėtųsi kiekvienu niuansu. Iš jo ir pati išmokusi žvelgti nuodugniau, į viską gilintis, labiau pasitikėti savimi, nebijoti išsakyti nuomonės.

Dar viena Rami pamoka – neskubinti karjeros, sulaukti momento ir imtis tikrai gerų darbų, atsispiriant pagundai užbaigus vieną projektą griebtis kito. Juk pirmąjį pagrindinį vaidmenį seriale „Mr. Robot“ jis gavo vos prieš ketvertą metų, sulaukęs trisdešimt ketverių.

Apie poros sužadėtuvės neskelbiama, bet kuluaruose šnekama, kad jiedu pasirengę eiti prie altoriaus. Juolab kad Malekas irgi nepraleidžia progos pasakyti gerą žodį apie savo merginą – pradedant nuo „Oskarų“ ceremonijos, kai atsiimdamas geriausio aktoriaus statulėlę pavadino Lucy filmo siela, ir baigiant pareiškimu „Daily Mirror“ žurnalistams, kaip jam pasisekė turėti moterį, darančią mielus stebuklus, nuostabiai besišypsančią ir suteikiančią pagrindą po kojomis. „Mieli stebuklai“ – jos surengtas trisdešimt aštuntasis aktoriaus gimtadienis. Šiaip jis šios šventės nemėgsta, bet Lucy įsigudrino pakviesti į vakarėlį visą „Bohemijos rapsodijos“ komandą.

Naujausi straipsniai