Rami Maleko filme apie Džeimsą Bondą galėjo ir nebūti: režisieriui aktorius iškėlė sąlygą

Rami Malekas su mylimąja Lucy Boynton / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorius Rami Malekas, kuris vaidins režisieriaus Cary Fukunaga kuriamoje juostoje apie Džeimsą Bondą, prisipažįsta – nedaug trūko, jog blogiuko vaidmens jis būtų atsisakęs.

Rami Malekas užbaigė sandorį dėl pagrindinio piktadario vaidmens filme apie Džeimsą Bondą. Tai bus jau penktoji juosta Danielio Craigo sąraše (aktorius atlieką pagrindinį Bondo vaidmenį).

Kol kas filmas dar neturi oficialaus pavadinimo, jis dažnai vadinamas „Bond 25“, o jo darbinis pavadinimas – „Shatterhand“.

Rami Malekas / „Scanpix“ nuotr.

Vaidinti C. Fukunagos filme „Oskaro“ laureatas R. Malekas sutiko su viena sąlygą. Rami privalėjo būti užtikrintas, kad jo herojus nebus niekaip susijęs su jokia religija, ideologija ir jam niekas nepripaišys arabiško akcento.

Egiptietiškų šaknų turintis Rami prisipažino, jog priešingu atveju jis būtų iš karto atsisakęs tokio blogiuko vaidmens.

„Tai puikus veikėjas ir aš nekantrauju jį įkūnyti. Tiesa, Cary aš iš karto pasakiau, jog su religija ar ideologijomis manęs ar veikėjo nesietų. Jei dėl išskirtinės išvaizdos man kas būtų siūlęs vaidmenį, aš tikrai atsisakyčiau. Tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, tai tikrai nebuvo režisieriaus pagrindinė vizija ir netrukus išsiaiškinome, kad mano herojus – be galo įdomus.“

Prie Rami Maleko ir visos Džeimso Bondo franšizės prisijungė ir aktoriai: Davidas Dencikas, Ana De Armas, Billy Magnussenas, Dali Benssalah ir Lashana Lynch.

Skaitykite daugiau