Rami Maleką prajuokino incidentas su Nicole Kidman: „Jaučiu, kad tai mane dar ilgai persekios“

Rami Maleką prajuokino incidentas su Nicole Kidman/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Po „Auksinių gaublių“ teikimo ceremonijos, vykusios sausio 7 dieną, internete vis netyla kalbos apie renginį. Geriausiu draminio filmo aktoriumi už filmą „Bohemijos Rapsodija“ pripažintas Rami Malekas vienoje pokalbių laidoje juokėsi, jog akimirka, kai per „Auksinius gaublius“ scenoje jį ignoravo Nicole Kidman, tikriausiai dar ilgai jam vaidensis.

„Pažįstu ją jau daug metų, nepaisant to, kad visiems, žiūrintiems tą vaizdo įrašą, tada pasirodė priešingai“, – vienoje pokalbių laidoje juokėsi aktorius Rami Malekas, kai pirmą kartą išvydo „Auksinių gaublių“ momentą su Nicole Kidman. 

Gal aktorė internautams ir pasirodė kiek nedraugiška „Bohemijos Rapsodijos“ žvaigždės atžvilgiu, tačiau jis nuramino – tarp jų viskas yra kuo puikiausiai.

„Tą akimirką maniau, tiesiog užlipsiu ant scenos ir pasisveikinsiu su ja. Bet šis momentas...gėdingas. Jaučiu, kad tai dar ilgai mane persekios internete“, – pasakojo filmo „Bohemijos Rapsodija“ žvaigždė.

Visi juokeliai gimė iš per „Auksinių gaublių“ ceremoniją įvykusio nesusipratimo. Rami lipo ant scenos ir norėjo apkabinti Nicolę Kidman per liemenį, bet aktorė jo nepamatė ir per greitai pasitraukė į šalį, tad Malekas liko stovėti kiek sutrikęs, nors ir bandė situaciją „ištaisyti“, bet šį epizodą greitai užfiksavo ceremonijos žiūrovai.

Iki šiol Maleką labiausiai garsino sociofobo kompiuterių įsilaužėlio ir saugos specialisto vaidmuo seriale „Ponas Robotas“, už jį aktorius gavo „Emmy“ ir dvi Auksinio gaublio nominacijas. Atsivėrė naujų galimybių. Tiesa, būgštauta, kad po tokio ryškaus personažo Rami rizikuoja tapti vieno amplua žvaigžde.

Tačiau taip nenutiko ir Malekas sulaukė štai tokio gyvenimo pasiūlymo. Vaidmuo „Bohemijos rapsodijoje“ ir gąsdino, ir žavėjo, juolab jis dievina „Queen“ (mėgstamiausia daina – „Hammer to Fall“ iš albumo „The Works“). Taigi be perstojo klausėsi jų muzikos, nagrinėjo Mercury kūrybą ir stengėsi perprasti, kaip konservatyvios parsų šeimos vaikas Farrokhas Bulsara (toks tikrasis dainininko vardas) tapo Freddie Mecury – viena ryškiausių ir talentingiausių žvaigždžių per visą roko muzikos istoriją.

„Auksinių gaublių“ apdovanojimai 2019-ieji (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau