Raimondas Paulas kartu su Samanta Tina siunčia muzikinį sveikinimą Lietuvai

Samanta Tina ir Raimondas Paulas / Asmenininio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Garsiausias Latvijos kompozitorius Raimondas Paulas, kurio dainos yra išverstos į daugelį pasaulio kalbų, pirmą kartą klausytojams pristato dainą „Pietiks“ lietuvių kalba. Ją atlieka Lietuvoje žinoma Latvijos dainininkė Samanta Tina. Tai yra Maestro sveikinimas Lietuvai jubiliejaus proga.

Raimondo Paulo melodijas yra girdėję daugelis lietuvių kartų – jo instrumentinės melodijos skambėjo daugybėje kino filmų, bet dainos lig šiol buvo atliekamos dažniausiai tik latvių arba rusų kalbomis.

„Nors geografiškai ir esame taip arti, dar niekada anksčiau mano dainos nebuvo verčiamos į lietuvių kalbą“, – sako Maestro Raimondas Paulas. Savo „debiutui“ Lietuvoje Maestro išsirinko Latvijos dainininkę Samantą Tiną, kuri pažįstama ir Lietuvos žiūrovams bei klausytojams. Dainos „Pietiks“ versiją lietuvių kalba galima drąsiai įvardinti, kaip Raimondo Paulo ir Samantos Tinos sveikinimą Lietuvai jubiliejaus proga.

„Tiek Latvija, tiek Lietuva šiemet švenčią tokius reikšmingus ir solidžius 100 metų jubiliejus, todėl džiaugiuosi, kad būtent man yra suteikta ta garbė įteikti lietuviams mūsų kompozitoriaus Raimondo Paulo muzikinę dovaną – dainą „Viskas, jau gana“. Tai tikrai nebūtų įmanoma, jeigu kas kartą, kai atvykstu į Lietuvą, manęs nepasitiktų meilė, rūpestis, šypsenos ir nesibaigiantis palaikymas, už kurį Jums visiems tariu ačiū!“ – priduria Samanta Tina. Ypatingą dėkingumą atlikėja išreiškia savo kolegai iš Lietuvos Edgarui Lubiui, kuris yra dainos lietuviško teksto autorius.

Atlikėja Samanta Tina Lietuvoje tapo žinoma ir mylima lietuvių klausytojų, po jos dalyvavimo muzikiniuose televizijos projektuose „Lietuvos balsas“ ir „Žvaigždžių duetai“ kartu su renginių vedėju Tadu Rimgaila.

Skaitykite daugiau