Rafinuotame Liutauro Salasevičiaus kolekcijos pristatyme – garsūs svečiai

Vytautas Rumšas, Simona Burbaitė, Liutauras Salasevičius, Vaida Skaisgirė, Agnė Jagelavičiūtė / Luko Balandžio ir Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-17 20:04
Ketvirtadienio vakarą į Vilniaus „Vaidilos“ teatrą rinkosi Liutauro Salasevičiaus kūrybos gerbėjai, jo bičiuliai ir besidomintieji mada. Čia vyko dizainerio naujos, jau aštuntosios, 2016 metų kolekcijos pristatymas.

Pasižiūrėti teatralizuoto pristatymo ir įvertinti modelių atvyko žinomų žmonių.

Liutauras Salasevičius dar prieš renginį žadėjo – šis jo organizuojamas renginys bus itin puošnus ir ištaigingas. Kaip ir visa baroko epochos įkvėpta kolekcija.

Įspūdingas ir spalvingas madų šou susirinkusius svečius nukėlė į prabangos, nežabotų fantazijų ir neatsakingos laisvės laikmetį, kuriame kiekvienas galėjo atrasti dalelę savęs.

Renginyje apsilankė aktoriai Aušra Štukytė, Vytautas Rumšas jaunesnysis, modelis Simona Burbaitė, dizainerė Diana Vapsvė, Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, komunikacijos specialistė Vaida Skaisgirė, stilistė Agnė Jagelavičiūtė, verslininkė Irena Marozienė, vedybų planuotoja Laura Vagonė ir daugelis kitų.

Daugiau kolekcijos pristatymo svečių – nuotraukų galerijoje:

Renginio nepraleido ir stilistė Austėja Jablonskytė. Ją sužavėjo intriguojantis pakvietimas į L.Salasevičiaus kolekcijos pristatymą, kuriame buvo moteriškos pėdkelnės. Šių metų pristatyme stilistė tikėjosi sulaukti siurprizo.

„Kadangi dirbu mados srityje, domiuosi absoliučiai visais mados pristatymais, kokie tik gali būti. Kai tik galiu, stengiuosi dalyvauti. Labai tikiuosi pamatyti gražių suknelių, kurias galėsiu pritaikyti savo darbuose. Labai intrigavo pakvietimas su moteriškomis pėdkelnėmis. Tikiuosi, kad vakaras nustebins“, – sakė A.Jablonskytė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Tarp vakaro svečių buvo galima sutikti ir dainininkę Neringą Šiaudikytę. Ji į kolekcijos pristatymą atvyko su Vita Jakutiene. Jų bičiulė ir scenos kolegė Skaistė Steikūnaitė tapo vienu iš pusšimčio dizainerio modelių.

„Esame ir Liutauro draugės, ir jo gerbėjos. Jis mums ne kartą ir kostiumus siuvo, todėl palaikome šiltus santykius. Turiu keletą jo kurtų kostiumų, kurtų tiek asmeniškai, tiek dėl pasirodymų scenoje“, – Žmonės.lt kalbėjo N.Šiaudikytė.

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Po žinios apie nėštumą Vita Jakutienė pirmą kartą pasirodė viešumoje

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

 

O štai vestuvių planuotoja Laura Vagonė teigė, kad L.Salasevičiaus kolekciją jau matė, mat teko prisidėti prie šio renginio organizavimo. Ji džiaugėsi, kad dizaineris, kaip ir kasmet, kuria išskirtinius, moteriškumą pabrėžiančius drabužius. 

„Liutauras yra labai geras mano draugas, kuriam galiu paskambinti ir naktį. Aš seku jo kolekcijas, nes tame organizaciniame procese viena ar kita forma pati dalyvauju kasmet. Kadangi jau užkulisiuose mačiau visą kolekciją, galiu pasakyti, kad joje yra likę išskirtiniai Liutauro bruožai. Dramatiškos, teatrališkos suknelės. Jos pabrėžia moters seksualumą, moteriškumą. Manau, kad yra labai gerai, jog jis turi išskirtinių bruožų, kurių laikosi savo kolekcijoje“, – Žmonės.lt pasakojo L.Vagonė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Drąsios, elegantiškos ir koketiškos, išdykusios, rafinuotos ir pasitikinčios savimi – tokios damos yra naujos dizainerio 2016 metų kolekcijos įkvėpėjos. 

Iškilmingo renginio metu pristatyta daugiau nei 50 originalių, rankų darbo, prabangių vakarinių suknelių modelių, kuriuos demonstravo ne viena žinoma pramogų pasaulio moteris.

TAIP PAT SKAITYKITE: Barokinė Liutauro Salasevičiaus kolekcija: garsios moterys virto šiuolaikinėmis „antuanetėmis“

TAIP PAT SKAITYKITE: Išskirtiniai kadrai: naujos Liutauro Salasevičiaus kolekcijos pristatymo užkulisiai

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama