Rafailo Karpio žmona Diana: „Nėštumas – geriausias laikas skirti dėmesio vyrui, draugams“

Diana ir Rafailas Karpiai / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-31 16:46
„Jei tik yra galimybė – būtina retsykiais ištrūkti kur nors be vaikų, tik dviese“, – įsitikinusi operos solisto, „bohemiečio“ Raifailo Karpio žmona Diana Karpė.

Palikę beveik dvejų metų dukrą Rachelę močiutės priežiūrai praėjusią savaitę Diana ir Rafailas lankėsi vienos sostinės vyninės gimtadienio šventėje.

Ši vieta Karpiams – ypatinga. Čia 2014-ųjų pavasarį jiedu atšventė savo vestuves, o šioje vietoje seniau veikęs legendinis „Bočių“ restoranas Rafailui primena mokyklos išleistuvių puotą.

„Daug sentimentų sieja su šia vieta. O ir šiaip visuomet stengiamės kuo daugiau laiko praleisti drauge. Smagu, kai galime pasiimti dukrą, tačiau šįkart ji liko su Dianos mama“, – Žmonės.lt sakė Rafailas.

Pastaruoju metu Rafailas atostogauja, todėl gali daugiau dėmesio skirti šeimai. Pora kraustosi į naujus namus, tad netrūksta ir buitinių rūpesčių.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Vis bandau sukurti nerašytą taisyklę, kad kartą per savaitę su Rafailu turime pabūti tik dviese. Dabar įsisukom į kraustymosi darbus, todėl ją kiek primiršom. Bet, pažadu, būtinai atgaivinsim“, – linksmai sakė Diana.

Pasak jos, labai svarbu nepamiršti, kad šeima nėra tik vaikai, kad labai svarbus ir vyro ir moters ryšys. „Suprantama, kad gyvenimas sukasi aplink mažus vaikus, tačiau nereikia pamiršti ir tai, kad egzistuoja ir vyro bei žmonos santykis. Mums tai labai svarbu“, – kalbėjo ji.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Diana šiuo metu laukiasi antro vaiko, rudens viduryje porą turėtų aplankyti gandrai. Tačiau net ir būdama nėščia moteris sako neketinanti užsidaryti namuose. Pasak jos, nėštumas – ne liga, kaip sakoma, todėl net priešingai – kol dar yra daugiau laisvo laiko, ji kuo daugiau jo stengiasi praleisti su vyru, draugais.

„Nėštumas – geriausias laikas skirti dėmesio vyrui, draugams, paskui to laiko natūraliai sumažėja. Ir laukdamasi Rachelės visur eidavau, visur dalyvaudavau. Tiesa, tikėjausi, kad antras nėštumas bus lengvesnis, bet fiziškai jaučiuosi silpnesnė. O dar mažas vaikas reikalauja dėmesio, negaliu susikoncentruoti tik į save. Nors, žinoma, jau drąsiau – jau žinau, kaip viskas vyksta, psichologiškai ramiau“, – pasakojo ji.

Karpiai jau žino ir vaiko lytį, tačiau atvirauti kol kas nenori. Kaip į būsimą brolį ar sesę reaguoja Rachelė? „Oi, vieną dieną ji sako, kad labai laukia, o kitą – kad nori augti viena. Kai pamato kitus mažus vaikus, labai domisi, gražiai bendrauja su jais. Dabar Rachelė – viena princesė namuose. Numyluota, nubučiuota. Tačiau teks kažkaip nulipti nuo to sosto. Tikimės, viskas bus gerai“, – šypsosi Diana.

TAIP PAT SKAITYKITE: Operos solistas Rafailas Karpis su žmona Diana laukiasi antro vaiko

Operos solistas Rafailas Karpis Vilniaus rotušėje susituokė su Diana Daunoravičiūte

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai