Rafailas Karpis Vokietijai padės išrinkti nacionalinės „Eurovizijos“ nugalėtoją

Rafailas Karpis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-20 18:45
Vokietija nusiteikusi rimtai – pasikvietė ekspertų iš Armėnijos, Švedijos, Lietuvos ir kitų šalių, kad vasario 22 d. padėtų išrinkti, kas atstovaus jiems „Eurovizijos“ konkurse Lisabonoje.

Kaip rašoma eurovision.tv, iš šešių atlikėjų ir grupių tarptautiniams ekspertams, kaip ir žiūrovams, teks atrinkti, kas yra verčiausias atstovauti Vokietijai.

Komisiją sudarys gausybė muzikos srities specialistų: kompozitorė ir tekstų autorė iš Kipro Argyro Christodoulidou, lenkų kompozitorius bei pianistas Grzegorzas Urbanas, švedų aktorius Rennie Mirro, Islandijai 1986 m. atstovavusi Helga Möller, armėnas dainininkas Gore'as Melianas, tarp Švedijos ir Ispanijos gyvenanti dainininkė Maria Marcus, vokietė muzikantė, reperė bei aktorė Sacha Reimann, prodiuseris, už keletą radijo stočių atsakingas Florentas Luyckxas iš Nyderlandų, muzikos, TV, spaudos vadybininkė iš Rumunijos Anca Lupes, lietuvis operos solistas Rafailas Karpis, dainininkė ir muzikantė iš Slovėnijos Tinkara Kovac, prodiuseris Henrikas Johnssonas, dirbęs švedų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, Ispanijai prieš ketverius metus atstovavusi Ruth Lorenzo Pascual, vokalo mokytojas iš Anglijos Markas de Lisseris, dainininkė Margaret Berger, muzikos konsultantas, verslininkas Filipas Adamo, dainų tekstų autorius bei prodiuseris islandas Einaras Bardasonas, belgų dainininkė bei kompozitorė Typh Barrow, Bruno Berberesas – buvęs ilgametis Prancūzijos delegacijos vadovas.

Rafailas pristatomas kaip operos solistas iš Lietuvos, pasirodantis Nacionaliniame operos ir baleto teatre, taip pat dainavęs Suomijos, Švedijos, JAV ir Prancūzijos didžiosiose scenose.

Žmonės.lt susisiekus su Rafailu, dainininkas teigė, kad „tikriausiai pakvietė, nes praėjusiais metais buvau vienas iš Lietuvos „Eurovizijos“ komisijos narių“.

Taip aiškinama ir eurovision.tv – visi tarptautiniai ekspertai yra buvę savo šalių „Eurovizijos“ komisijose, delegacijose, patys dalyvavę ar kitaip susiję su šiuo konkursu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai