Rafailas Karpis ir Jokūbas Bareikis „The Beatles“ gerbėjams ruošia staigmeną

Rafailas Karpis ir Jokūbas Bareikis / Koncerto organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-10 13:58
Operos solistas Rafailas Karpis bei aktorius Jokūbas Bareikis lapkričio 20 ir 24 dienomis savo bei legendinės grupės „The Beatles“ gerbėjams surengs įspūdingą pasirodymą – „The Beatles istorijos“. Koncerto klausytojai ne tik išgirs pasaulinį pripažinimą pelniusias dainas, bet ir sužinos negirdėtų faktų apie sėkmingiausią Liverpulio ketveriukę.

„The Beatles“ daina „All you need is love“ buvo sukurta Vietnamo karo metu ir kvietė žmones ieškoti problemų sprendimų su meile. Kadangi kariniai konfliktai nuolat kartojasi, jų gerumo ir meilės filosija buvo ir išlieka aktuali visais laikais. Reaguodami į šiandieninę situaciją, norime, kad šios „The Beatles“ idėjos pasiektų kiekvieną“, – sakė vienas iš „The Beatles istorijos“ projekto įgyvendintojų R.Karpis.

Gyvo garso „The Beatles istorija“ koncerto metu Lietuvos publika ne tik girdės populiariausias dainas „Hey Jude“, „Let it be“, „Yesterday“, „Strawberry fields forever“ ir kitas, bet ir bus supažindinti su pasaulinių muzikos garsenybių biografija bei jų keliu i šlovę.

Koncerto organizatorių nuotr.
Koncerto organizatorių nuotr.

„Šios grupės narių atkaklumas ir užsispyrimas siekiant savo tikslo padėjo „The Beatles“ tapti viena finansiškai sėkmingiausių grupių istorijoje. Žiūrovas taps jų sėkmės istorijos liudininku – scenoje eiliškumo tvarka pristatysime grupės formavimąsi, pirmuosius koncertus, kinematografinę veiklą, tapimo žvaigždėmis užkulsius“, – kalbėjo atlikėjas R. Karpis.

Operos solistas tęsė, kad „The Beatles“ pirmąsyk išgirdo dar vaikų darželyje. „Man ši muzika patiko iš karto: ėmiau kolekcionuoti jų įrašus, knygas apie grupę bei įvairiausią su jais susijusią atributiką. Ruošimasis šiam koncertui – tai tarsi senos svajonės įgyvendinimas, juk visą „The Beatles“ istorija jau labai seniai gyvena mano galvoje. Kiek sunkiau nebent pereiti nuo operinio dainavimo prie estradinio“, – atviravo „The Beatles istorija“ projekte koncertuosiantis Rafailas Karpis.

Populiariausios visų laikų muzikos grupės „The Beatles“ kūrybinį palikimą publikai primins operos solistas Rafailas Karpis ir Vilniaus Mažojo teatro aktorius Jokūbas Bareikis. Abu artistai puikiai pažįstami koncertų, teatrų lankytojams ir „Triumfo arkos“, „Auksinio balso“ bei daugelio kitų populiarių televizijos šou žiūrovams. Muzikine programos dalimi ir dainų parinkimu rūpinasi patyręs profesionalas – dainininkas Povilas Meškėla.

„The Beatles“ dainų koncertai su R.Karpiu ir J.Bareikiu vyks: lapkričio 20 d. kultūros centre „Girstutis“, Kaune 18:00 val. ir lapkričio 24 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje 19:00 valandą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai