Radžiui nepasisekė: Panevėžys „Lietuvos supermieste“ liko paskutinis

Radžis Aleksandrovičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šį sekmadienį LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ prie Kauno, Telšių ir Alytaus prisijungė ir Radži vadovaujama Panevėžio komanda, kuriai, tiesa, startas nebuvo itin lengvas ir sėkmingas – panevėžiečiai liko paskutinėje vietoje. Susumavus balsus, pirmąją vietą vis dar gina Telšiai.

Įtempta keturių komandų kova vyko ne tik studijoje, bet ir tiesioginio balsavimo metu – vos per dvi valandas žiūrovai paskambino beveik 110 000 kartų, iš kurių net 47 000 skambučių palaikė telšiškius. Antroje vietoje likęs Alytus, vadovaujamas Astos Pilypaitės, sulaukė 27 000 skambučių, o Natalijos Bunkės į pergalę vedamas Kaunas – 19 000 balsų.

Komisijos balsai sutapo su žiūrovų nuomone, tad žemaičiams triumfuojant, Panevėžys kitai kovai turėtų pasiruošti dar rimčiau, o panevėžiečiai – dar aktyviau palaikyti savo miestą skambučiais. Prie kito miestų pogrupio ateinančią savaitę prisijungs Šiauliai, vadovaujami Andriaus Butkaus.  

Kaip seksis kovoti Šiauliams, prisijungiantiems prie žaidimo senbuvių – Klaipėdos, Plungės ir Marijampolės – sužinosime projekte „Lietuvos supermiestas“ sekmadienį 19.30 tik per LNK. 

Skaitykite daugiau