Radžis realybės šou atsisveikino su jį bučiavusia Vilma

Vilma ir Radžis Aleksandrovičius vonioje / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-29 23:44
Iki populiariausio LNK realybės šou „Radži ieško žmonos“ finalo liko vos pora žingsnelių. Šio šeštadienio vakarą į Taujėnų dvarą grįžo tiktai keturios merginos. Per tiesioginę transliaciją žiūrovai nepasigailėjo Vilmos, kurios karštą bučinį su Radžiu šią savaitę užfiksavo filmavimo kameros.

Tai, ką pasakė aštuoniolikmetė manekenė Inesa Taraškevič, nustebino ir vieną laidos vedėjų Marių Jampolskį, ir greičiausiai televizijos žiūrovus. „Ar tu myli Radžį?“, – Inesos paklausė Marius. Mergina atsakė griežtą „Ne“.

Marius net išsižiojo. Tačiau Inesa iškart rado pasiaiškinimą: „Man atrodo kvaila rėkti, kaip jį myli. Žinau, kad taip elgiasi Daiva. Tačiau aš nenorėčiau švaistytis frazėmis apie jausmus, kurie dar nežinau, ar egzistuoja. Taip, man Radžis labai patinka. Tačiau tarti to stebuklingo žodžio dar esu nepasiruošusi“. Po pasisakymo, kad nemyli Radžio, Inesa užėmė vieną iš išlikimo kėdžių.

Ant kitos kėdės atsisėdo medikė Vilma. Ji surinko daugiausiai „nuodingųjų obuolių“. Kuo toliau, tuo daugiau neapykantos ji jautė savo adresu. Dauguma konkurenčių sakė, kad Vilma pernelyg įsivaizdina, yra arogantiška ir nepatikima. Tačiau pačiai panelei kitų nuomonė mažai rūpi.

Naujokių jau nebebus. Realybės šou „Radži ieško žmonos“ išliko keturios merginos. Kovoti teks jau nebeneilgai, tačiau įtampos tikrai netrūks. Juk nugalėtoja bus tik viena, o kitoms teks kęsti meilę be atsako.
 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama