Radžis ir Rolandas Vilkončius ves žaidimą „Mano vyras gali arba N-14“

Radžis Aleksandrovičius
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-27 14:41
Žaidimas „Mano vyras gali“ grįžta į LNK eterį atsinaujinęs, pakeitęs vedėjus ir pavadinimą. Jau vasarį televizijos eteryje pasirodys šio žaidimo versija, skirtsuaugesniam žiūrovui pavadinimu „Mano vyras gali arba N-14“.

„Po devintos vakaro rodomas žaidimas bus orientuotas į vyresnę auditoriją. Užduotys bus pikantiškos, todėl naujas žaidimo sezonas bus iš tikrųjų intriguojantis. Vyrai tikrai galės parodyti, ką moka, o moterys – pasididžiuoti savo vyrais“, – sako žaidimo prodiuseris Laurynas Šeškus.

Atsinaujinusiame projekte šeimininkaus du žinomi vyrai – į pramogines laidas sugrįžtantis Rolandas Vilkončius ir charizmatiškasis atlikėjas Radžis.

Vyrai turės skirtingas užduotis – Rolandas Vilkončius bus laidos vedėjas, krupjė, kuris lažinsis su moterimis, o Radžis savo kailiu išbandys vyrams skirtas užduotis.

Pagal „Mano vyras gali“ formatą keturios moterys loš iš savo vyrų. Moterys lažinsis su varžovėmis, kad jos vyras gali įvykdyti tam tikras užduotis ir padaryti tai geriau už kitus. Vyrai stovės garso nepraleidžiančioje kabinoje ir nekantriai lauks, kada išgirs žmonos jam skirtą užduotį. Jokio akių kontakto, jokio garso.

Šitas žaidimas – drąsos, žinių, sportinių gebėjimų ir daugybės įvairiausių įgūdžių, lemiančių pergalę arba pralaimėjimą, mišinys. Tačiau teisingai įvertinti savo vyrų gebėjimus gali tik moterys. O gal jis staiga pademonstruos neregėtus negirdėtus gebėjimus ir talentus, kurie visus nustebins?

„Būsiu užduočių išbandytojas, juokinsiu visus kaip klounas, – kvatojasi Radži. – Užduotys bus su N-14 ženklu, tokios, kurių vaikai geriau nematytų“.

Laidos vedėju dirbsiantis Rolandas Vilkončius sako, kad jam žaidime „Mano vyras gali“ būtų įdomu pačiam išbandyti savo šeimą. Portalas Žmonės.lt primena, kad iki Naujųjų metų R.Vilkonačius kartu su Agne Zacharevičienė vedė LNK vakaro žinias.

„Reikėtų patikrinti savo žmoną, ar ji pakankamai gerai mane pažįsta? Juk jau 15 metų esame kartu“, – šypsosi Rolandas.

Krupjė darbą dirbsiantis R.Vilkončius sako, kad paprastame gyvenime į kazino neina. Esu per daug azartiškas, kad rizikuočiau. Renkuosi žaidimus, kurie žaidžiame ne iš tikrų pinigų“, – juokiasi Rolandas.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai