Radžis gerai įkrėstų Rositos Čivilytės dukrai Agnetai

„Žvaigždžių duetų“ filmavimo akimirka / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-16 12:23
Šį šeštadienį antrajame populiariojo LNK projekto „Žvaigždžių duetai” pusfinalyje paaiškės, kuri pora – Rosita su Agneta, Eugenijus su Rasa ar „Pop ladies“ su Jonu – paliks šou, nepasiekę didžiojo superfinalo.

Kaip ir pirmajame pusfinalyje, duetai pasirodys su garsiausiomis pramogų pasaulio žvaigždėmis: aktoriumi Mantu Stonkumi, Irūna Puzaraite bei charizmatiškaisiais romais Radžiu ir Ištvanu. Būtent su pastaraisiais jau šį šeštadienį pasirodys „Žvaigždžių duetų” šeimyninis duetas Rosita ir Agneta.

Rosita su Radžiu vienoje scenoje jau yra dainavusi. Tuomet pasigirdo įvairių nuomonių: vieni gūžčiojo pečiais, kaip tokie skirtingi atlikėjai gali stovėti vienoje scenoje, kiti svarstė, jog galbūt tai – tik vienkartinis prodiuserių triukas. Pasirodo, Rosita ir Radžis vienas kitam pajuto didžiulę simpatiją ir abu vienbalsiai teigia: dainuoti drauge – didžiulis malonumas.

„Rosita yra tas žmogus, kuris man padėjo tobulėti. Esu su ja dainavęs ir jau po kelių pasirodymų gerbėjai sake, jog patobulėjau. Rositos dėka supratau, kad reikia turėti ne tik gerklę, bet ir galvą ant pečių. Ačiū jai už tai”, – gražių žodžių scenos divai negaili Radžis.

Didelis atradimas garsiajam Lietuvos romui buvo ir Rositos dukra Agneta. Radžis tiki jos ateitimi ir net neabejoja, jog Agnetos vieta didžiojoje scenoje.

„Jai reikėtų nemenkai įkrėsti, kodėl pradėjo dainuoti tik dabar. Ji turi puikius, tiesiog tobulus duomenis, tad kodėl anksčiau mes jos nematydavome scenoje?”

Rosita ir Agneta antrojo „Žvaigždžių duetų“ pusfinalio scenoje pasirodys su Radžiu ir Ištvanu. Radžis neslepia, jog palaikys būtent Rositos ir Agnetos porą. O ką palaikys televizijos žiūrovai, paaiškės jau šį šeštadienį 19 val. antrajame „Žvaigždžių duetų“ pusfinalyje.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama