Radžis ir Mantas Stonkus įkūnijo legendinės grupės „Modern Talking“ narius

Radžis ir Mantas Stonkus „Muzikinėje kaukėje“ / Viktorijos Kuhlins nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-03 13:57
Šeštadienį per BTV startuos ilgai lauktas muzikinis šou „Muzikinė kaukė“.

„Muzikinės kaukės“ premjeroje žiūrovai bus nustebinti pačios komisijos, kuri priėmė iššūkį ir pasiryžo įkūnyti žinomus dainininkus. Vytenis Pauliukaitis ir Asta Baukutė tapo senosios lietuvių estrados žvaigždėmis. Atlikdami kūrinį „Tu ateik į pasimatymą“ V. Pauliukaitis ir A. Baukutė tobulai įkūnijo Eugenijų Ivanauską ir Nelę Paltinienę.

„Labai esu dėkingas stilistui, parinkusiam man puikų kostiumą ir batus, kurie mane ir išgelbėjo. Man dainuoti taip, kaip amžiną atilsį, Eugenijus Ivanauskas dar labai daug pastangų reikėtų įdėti. Be abejo, prie puikaus pasirodymo prisidėjo ir mano nuostabi partnerė“, – su šypsena kalbėjo Vytenis Pauliukaitis.

Radži ir Mantas Stonkus įkūnijo legendinę grupę „Modern Talking“. Vyrukai užvirė tikrą vakarėlį filmavimo studijoje. Radži įsikūnijęs į T. Andersoną tapo ilgaplaukiu blondinu.

„Šią nuostabią pop grupę žinau nuo senų laikų. Jos muzikos klausiau ir klausausi. Įsikūnyti į šios grupės narį man buvo įdomu ir labai smagu“, – sakė Radži.

Po pasirodymo Mantas Stonkus juokavo: „Visuomet drovėjausi dainuoti. Šį kartą buvau vokalistu D. Bohlen’u. Numerį atlikau dainuodamas falcetu, manau, visai neblogai sekėsi. Jeigu dažniau lavinčiau dainavimą falcetu, tuomet galėčiau dainuoti kaip Vilius Tarasovas“, – šypsojosi M. Stonkus.

Šį šeštadienį visus žiūrovus kviečiame pasinerti į muzikos pasaulį ir 19 val. įsijungti BTV kanalą. Laukia nuostabus ir linksmas vakaras su premjerine „Muzikine kauke“.

Viktorijos Kuhlins nuotr.
Viktorijos Kuhlins nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama