Radži – apie koncerto metu kilusį gaisrą: „Kai išėjau, žmonės plojo net lauke“

Radži / Luko Balandžio ir TV3 nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-10-20 09:53
Charizmatiškojo dainininko bei „Didysis šou burbulas“ nugalėtojo Radži gyvenimo tikrai nepavyktų pavadinti nuobodžiu. Pilnas koncertų sales renkantis vienas mylimiausių šalies atlikėjų kiekvienąkart sako dainuojantis iš širdies. Ir visai nesvarbu, kad salėje tuo metu kyla muštynės ar netikėtai įsiplieskia gaisras.

Per savo karjerą Radži yra patyręs visko, o kai kurių dar niekam negirdėtų istorijų, iki šiol negali pamiršti ir pats. Štai, pavyzdžiui, kalbėdamas apie keisčiausias vietas, kuriose yra tekę koncertuoti, Radži atskleidžia, kad jam yra tekę dainuoti… vilkike.

„Nežinau, kodėl koncertas buvo ten – gal jie neturėjo scenos? Bet man visai patiko dainuoti fūroje“, – laidoje „Gero vakaro šou“ prisipažįsta Radži bei priduria, kad vairuoti ir dainuoti jam iš tiesų patinka lygiai tiek pat. 

Radži atskleidžia ir tai, kaip visai netyčia buvo patekęs į kriminalinio nusikaltimo atskleidimo  vietą – pasirodo, kad jį policijos pareigūnai palaikė kitu asmeniu. Tad kiek kartų Radži yra rizikavęs gyvybe arba kiek kartų ir už ką į jį buvo nutaikytas ginklas?

„Anksčiau būdavo visko – pavyzdžiui, dainuoji koncerte, o salėje visi mušasi. Na ir kas? Koks mano reikalais? Mano reikalas – dainuoti, o ne kas ten mušasi. Man net lengviau dainuoti, jei salėje kažkas vyksta“, – prisipažįsta jis.

Radži laidoje „Gero vakaro šou“
Radži laidoje „Gero vakaro šou“

Vis dėlto labiausiai atlikėjui įsiminė tas kartas, kai bendro jo ir Birutės Dambrauskaitės koncerto metu provincijoje užsidegė kultūros namai.

„Dainuoju, o Dambrauskaitė, sėdi apačioje, laukia, kol padainuosiu. Jaučiu, kad kažkoks kvapas scenoje – salėje tarsi viskas gerai, bet kuo tolyn, tuo daugiau renkasi dūmų. Staiga pradedu girdėti, kad Birutė jau iš kažkur rėkia, kad reikia bėgti. Bet aš juk niekur negaliu bėgti – žmonės sėdi... Galiausiai jie išeina, pastatas dega, o man likę dainuoti pusę dainos – aš turiu ją pabaigti!

Buvo beveik taip, kaip „Titanike“ – tik dūmuose pabaigęs dainą galiausiai paklausiau, kur čia išėjimas? O išėjimo, pasirodo, nėra, nes viskas jau dega… Dambrauskaitė, ačiū Dievui, su mano batais ir kostiumais jau stovėjo lauke, o kai išėjau pats, žmonės plojo net lauke, kad vis tiek pabaigiau dainuoti dainą“, – neįtikėtiną istoriją prisimena jis.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3.

Naujausi straipsniai