Radote naują draugę? Kaip suprasti, ar ši draugystė – ilgam

Pokalbis / Vida Press nuotr.
Pokalbis / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2016-11-13 17:25
AA

Kaip paprasta vaikystėje būdavo rasti draugų – pakakdavo atsidurti šalia nepažįstamo vaiko ir pradėti su juo žaisti. Jei žaidimas patikdavo, štai, ir turi naują draugą. Suaugusios, mes statome sienas, ribojame save, pažintys mezgasi sunkiau, o ir tos nebūtinai išsirutulioja į draugystes. Tad kaip nuostabu, jei randate naują draugę. Kaip žinoti, ar ši draugystė išsivystys, ar ji labiau epizodinė?

Noriai atsakinėjate į viena kitos žinutes

Ar tai būtų SMS, ar susirašinėjimas feisbuke, el. paštu ar skaipe – jūs nedelsiate atsakyti ir neignoruojate žinučių, o kaip tik norite kuo dažniau susirašyti. Lygiai taip pat elgiasi jūsų naujoji draugė – „nemarinuoja“ visą dieną atsakymo. Tai rodo, kad bendravimas vyksta noriai iš abiejų pusių, ir kad jums įdomu bendrauti.

Mobilusis telefonas / 123rf.com nuotr.

Planuojate laisvalaikį kartu

Nesvarbu, susitinkate kartą ar penkis per savaitę, juk žmonių užimtumas skiriasi. Svarbiau, kad palaikote gyvą, ne tik virtualų ryšį, ir planuojate laiką drauge. Jei susitikusios jau tariatės, kada pasimatysite kitą kartą, labai aiškus ženklas, kad draugystė tvirtėja.

Mobilusis telefonas / 123rf.com nuotr.

Turite, apie ką pakalbėti

Ieškokite, kas abi sudomintų, kalbėkite apie viską – orą, vyrus, teatrą, maistą, madą, politiką.

Gal jus sieja bendri pomėgiai, panašus muzikinis skonis, gal patinka tam tikri filmai ar knygos, o gal tiesiog randate bendrą kalbą. Ir ji nesisuka vien apie darbą, studijas ar vaikus. Jei taip nėra, ieškokite, kas abi sudomintų, kalbėkite apie viską – orą, vyrus, teatrą, maistą, madą, politiką.

Net jei nuomonės nesutaps, nebijokite to – tai bus puiki terpė diskusijai ir akiračio praplėtimui.

Mobilusis telefonas / 123rf.com nuotr.

Bendraudamos nesėdite įkišusios nosį į telefoną

Jei esate jaunos, tikriausiai turite įprotį net ir prie kitų žmonių naršyti internete, tikrinti telefoną, atrašinėti į žinutes. Klausimas, kiek tuomet esate įsitraukusios į dabartį, o kiek – į virtualų pasaulį? Lygiai taip pat pati nesijaučiate jaukiai, jei su jumis bendraudamas, žmogus reaguoja į kiekvieną telefono pyptelėjimą. O įjungus „wi fi“ tie pypsėjimai gali ir nesibaigti.

Kas kita, jei jums su drauge užtenka viena kitos ir per daug nesiblaškote su išmaniaisiais. Jus džiugina buvimas čia ir dabar.

Mobilusis telefonas / 123rf.com nuotr.

Jus sieja ne tik neigiama patirtis

Gyvenime pasitaiko aplinkybių susipažinti su žmogumi abiem sunkiu periodu. Ir paprastai (tik) tai palaiko draugystę, ypač jei problema – panašaus pobūdžio. Netekote darbo, išsiskyrėte su vyru, neskambina patinkantis vaikinas, priaugote svorio ir pan. Senosios draugės galbūt deramai nesupranta jūsų problemos, ir štai atsiranda (o tokiais atvejais dažniausiai atsiranda) tokia, kuri tai neseniai išgyveno arba išgyvena dabar. Ir jūs liejate viena kitai nuoskaudas, kartu „bėdavojate“ ir džiaugiatės nauja draugyste.

Deja, ji paprastai baigiasi krizei praėjus (net jei krizė baigėsi tik vienai), nes jus siejo tik pati krizė.

Mobilusis telefonas / 123rf.com nuotr.

Esate supratingos

Kalbame apie tai, kad kartais planai griūva, ir kažkuri iš jūsų dėl svarbios priežasties gali atšaukti susitikimą. Net likus iki jo valandai. Supratingumas, gebėjimas adekvačiai reaguoti į susiklosčiusią situaciją ir paminti egoizmą yra brandžių asmenybių bruožas.

Mobilusis telefonas / 123rf.com nuotr.