Radistai pristatė svarbiausią karjeroje vaizdo klipą ir prašo gerbėjų pagalbos

Radistai – visada šėlsme / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-16 10:09
Šiandien Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius savo gerbėjams pateikė svarbią staigmeną. Pernai 10-ties metų veiklos sukaktį pažymėjęs duetas pristatė naują dainą „We Lived“ ir jos video, kurį vadina svarbiausiu karjeroje vaizdo klipu.

Populiarieji Radistai taip pat atskleidė vieną didžiausių savo svajonių groti didžiausiame pasaulyje elektroninės muzikos festivalyje „Tomorrowland“. Prie šios svajonės įšsipildymo prisidėti galite ir jūs – peržiūrėkite dainos „We Lived“ video ir pasidalinkite juo „Facebook“ tinkle su grotažyme: #radistaifortomorrowland

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Naujoji daina „We Lived“ yra apie mūsų per dešimt metų nueitą kelią, apie sėkmę ir svajones”, – naują kūrinį pristato J. Nainys. „Radistų erą pradėjome sveikindamiesi iš mažo radijo studijos kambariuko, tačiau per ilgus metus mums pavyko sukurti išties daug ką: radijo laidą, TV laidą, klubinius vakarėlius, festivalį, arenos renginius, įrašėme du albumus, išleidome daugybę singlų ir, ko gero, pašokdinome daugiau nei pusę Lietuvos“.

Didžiausias Lietuvoje elektroninės muzikos festivalis „Radistai Village“ Obuolių salą drebins liepos 20-21 dienomis. Šiemet festivalio dalyvius džiugins daugiau nei 50 garsiausių muzikos atlikėjų ir grupių iš viso pasaulio ir Lietuvos. Trijose festivalio scenose bus sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, specialūs efektai. Žiūrovai dvi dienas ir dvi naktis mėgausis ne tik muzika, bet ir begale pramogų ir linksmybių. Organizatoriai neabejoja, kad „Radistai Village 2018“ taps įspūdingiausiu festivaliu Radistų istorijoje.

„Radistai Village 2018“ kartu su Radistais pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šiemet surengsiantis ypatingą Erica Jennings koncertą „Tamsta“ klube, žaibiškai išpopuliarėjusio britų atlikėjo Rag’N’Bone Man pasirodymą ir stogą raunantį pankuojančių čigonų grupės „Gogol Bordello“ šou Vilniuje, taip pat garsiosios grupės „A-ha“ išskirtinį pasirodymą Trakų pilyje, atlikėjo „Daddy Was A Milkman“ ir visų laikų didžiausiu uždarų erdvių koncertu pretenduojantį tapti „Pink Floyd“ genijaus Roger Waters koncertą „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Žmonės.lt