Radistai išleido naują dainą – kas mėnesį žada pristatyti po kūrinį

Radistų vaizdo klipo ištrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-27 09:45
Radistai prieš pat šv. Velykas išleis dar vieną naują dainą. Šį penktadienį Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius savo gerbėjams įteiks dar vieną dovaną. Pernai 10-ties metų veiklos sukaktį pažymėjęs duetas pristatys naują dainą „Runnin‘ Away“ ir jos „lyric“ vaizdo klipą. Radistai žada, kad nuo dabar iki pat festivalio „Betsafe Radistai Village 2018“ kiekvieną mėnesį pristatys po vieną naują kūrinį.

„Kūrinys „Runnin‘ Away“ yra viena iš daugelio naujų dainų, kurias jau labai greitai pristatysime savo gerbėjams. Tai visiškai nauja daina, kurią įrašėme su jaunu muzikos prodiuseriu Gyčiu Valicku, pasivadinusiu Echoes pseudonimu“, – apie naują kūrinį pasakoja J. Nainys.

„Tai dar vienas naujas kūrinys ir mes tikimės, kad jis patiks ne vienam mūsų gerbėjui. Dainai „Runnin‘ Away“ sukūrėme „lyric“ video, kurio premjera įvyks jau šį penktadienį“, – Jonui antrino R. Mackevičius.

Jaunosios kartos prodiuseris Gytis Valickas–Echoes yra dainų autorius ir atlikėjas, bendradarbiaujantis su atlikėjais Donny Montell, „SEL“, Vaidu Baumila, Giedre Kilčiauskiene ir Paula. Būtent Echoes prodiusavo geriausią 2016 m. „M.A.M.A.“ muzikos apdovanojimuose pripažintą Donny Montell albumą „#BLCK“.

„Dažnai muzikos pasaulio žmonės yra skirstomi į kūrėjus ir atlikėjus, tačiau savęs nenoriu priskirti nei prie vienų, nei prie kitų. Nevadinu savęs kompozitoriumi – tiesiog kuriu, nevadinu savęs dainininiku – tiesiog dainuoju“, – pasakoja Echoes.

Su Radistais G. Valickas–Echoes susitiko netikėtai, todėl ir dainos „Runnin‘ Away“ gimimą vadina spontanišku atsitiktinumu. „Kartą mano įrašų studijoje vyko vakarėlis, kuriame dalyvavo ir Jonas su Rolandu“, – prisimena G. Valickas-Echoes. „Vakarėlis užsitęsė iki pat paryčių, o jam besibaigiant daina „Runnin‘ Away“ jau buvo įrašyta“.

Pažiūrėti ištrauką galite čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai