„Radiocentro“ eteryje – nauja laida ir naujas vedėjų duetas

Žygis Stakėnas ir Eglė Ancevičiūtė / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-16 12:18
Šiandien „Radiocentro“ eteryje darbą pradeda nauja laida „Radiodiena“, kurią ves net keturi radijo laidų vedėjai. „Radiodiena“ klausytojus pasieks kiekvieną darbo dieną nuo 11 iki 16 valandos. Dar viena naujiena – pirmoji net penkių valandų trukmės laidos dalis patikėta debiutuojančiam radijo duetui – renginių vedėjui Žygiui Stakėnui bei aktorei Eglei Ancevičiūtei. Juos klausytojai girdės šiokiadieniais nuo 11 iki 14 valandos, o antroje „Radiodienos“ dalyje iki pat 16 valandos eteryje su klausytojais bendraus jau ne vienerius metus „Radiocentro“ eteryje girdimi patyrę radijo laidų vedėjai Jonas Norkevičius ir Justė Žičkutė.

„Tai bus laida, kiekvieną darbo dieną transliuojanti tik klausytojo ritmu. Aktualios temos, pokalbiai, žaidimai, socialinių tinklų tendencijos, įvairiausios naujienos kitu kampu ir, žinoma, kruopščiai atrinkta populiariausia ir klausytojų mėgstama muzika. Laida gyvens tuo, kuo gyvena mūsų klausytojai. Jei rytą pradedate su Livijos, Vaidos ir Emilio šou „Geras rytas“, „Radiodiena“ jums bus puiki dienos tąsa. Jei radiją įsijungiate popietę, „Radiodiena“ padės per akimirką užčiuopti dienos pulsą ir gera nuotaika užbaigti dienos darbus. Teliks saugiai ir smagiai grįžti namo su Vytenio Sinkevičiaus pavakario laida „Vakarop su Vyteniu“, – sako „Radiocentro“ programų direktorius Saulius Zakarka. – „Džiaugiamės, kad dar du kūrybingi, smalsūs ir profesionalūs žmonės papildė mūsų komandą, o mūsų klausytojai nuo šiol turės dviem radijo draugais daugiau“.

Radijuje karjerą pradedantis, iš televizijos ekranų bei renginių puikiai pažįstamas Žygis Stakėnas sako, kad mintys apie darbą radijuje lankė jau seniai: 

Žygis Stakėnas ir Eglė Ancevičiūtė / N. Žilinskaitė nuotr.
Žygis Stakėnas ir Eglė Ancevičiūtė / N. Žilinskaitė nuotr.

„Vis pagalvodavau apie radiją, tačiau tikram startui per įvairiausius darbus ir veiklas vis nebuvo progos. Bet ji atsirado dabar. Sulaukiau „Radiocentro“ skambučio, susipažinau su puikia būsima laidos partnere, o dar ir laidos koncepciją prodiuserė Vaida puikiai sudėliojo, tad teliko pasakyti radijui tvirtą ir neabejotiną „Taip“. Mums su Egle bus labai smagu būti tikrais klausytojų bičiuliais kiekvieną dieną“.

Jam antrina ir kolegė Eglė. Spektakliuose bei serialuose vaidinančiai, su bičiuliais aktoriais savo teatro trupę neseniai įkūrusiai, dainuojančiai bei gitara grojančiai aktorei Eglei Ancevičiūtei radijas bus visiškai nauja patirtis: „Niekada negalvojau, kad būsiu radijuj, bet pabandžiau ir man tai kiekvieną minutę patinka vis labiau. Puikiai sutariam su Žygiu daugeliu klausimų, esam atviri vienas kitam ir nebijom „Radiocentro“ koridoriuose draugiškai susiremti pečiais jei kartais nuomonės išsiskiria. Bet nuo to tik smagiau. Tikiuosi, kad mūsų atvirą, gyvą bendravimą pajus ir radijo klausytojai. Nekantrauju su jais susipažinti eteryje“.

Ši diena ypatinga ir pastaruoju metu po vieną eteryje dirbusiems „Radiocentro“ laidų vedėjams Jonui Norkevičiui bei Justei Žičkutei. Nuo šiol jie eteryje bus kartu. Naujas duetas pasirūpins, kad klausytojų popietės būtų kupinos geros energijos, aktualių naujienų ir kaip tik šiai dienos daliai tinkamos muzikos. Antroji laidos „Radiodiena“ dalis taps puikia jungtimi tarp dienos darbų ir pavakario planų.

Nauja laida „Radiodiena“ su Žygiu, Egle, Jonu ir Juste nuo šiol kiekvieną darbo dieną „Radiocentro“ eteryje nuo 11 iki 16 valandos. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai