„Radiocentras“ gimtadienio proga klausytojams išdalins 30 tūkstančių eurų

Žygimantas Stakėnas ir Livija Gradauskienė / Dangės Rulevičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-01 17:43
Gimtadienį švenčiantis „Radiocentras“ savo klausytojams dalina pinigus. „Mums 30 metų, jums – 30 tūkstančių eurų“ – tokiais žodžiais žaidimo organizatoriai klausytojus intriguoja radijo eteryje, portaluose ir net TV kanaluose.

Sausio 31 dieną kukliai gimtadienį paminėjęs „Radiocentras“ driokstelėjo vasario 1-ąją. 9 valandą ryto eteryje nuskambėjo pirmas muzikinio žaidimo „Trys iš eilės“ šaukinys. Tai reiškė, jog pinigų dalybos prasideda. Per šešias artimiausias savaites RC klausytojams išdalins 30 tūkstančių eurų.

Žaidimo „Trys iš eilės“ esmė – išgirdus savaitės atlikėjo dainą siųsti žinutę numeriu 1670, registruotis ir tikėtis laidų vedėjų skambučio. Eteryje nuskambėjus trims savaitės atlikėjo dainoms žaidžiantieji pretenduos laimėti 3000 eurų.

„Pinigai yra nuostabus prizas, apie geresnį net nėra ko galvoti, o 30 tūkstančių eurų prizinis fondas - įspūdingas. Klausytojai tikrai ras ką su jais naudingo nuveikti.  Įspūdingos bus ir abiejų pusių – klausytojų ir mūsų, laidų vedėjų - patiriamos emocijos. Dėl jų galėčiau bet ką padaryti. Atrodo, tai žaidimas, nieko ypatingo, bet tai yra emocijos, dėl kokių verta gyventi,“- kalba laidos „Šou po devintos“ vedėja Livija Gradauskienė.

Muzikinis žaidimas „Trys iš eilės“ vyksta šiokadieniais nuo 9 iki 17 valandos. Kelis kartus per dieną „Radiocentras“ dalins pinigus, o klausytojai galės laimėti 3000, 300 ir 30 eurų piniginius prizus. Registracija žaidime „Trys iš eilės“ prasideda nuskambėjus pirmiesiems savaitės atlikėjo dainos akordams, ir baigiasi praėjus minutei nuo jos (arba po antros, trečios dainos – red. past.) pabaigos.

Nors patys „Radiocentro“ vedėjai negali dalyvauti specialiame gimtadienio žaidime, tačiau jau spėjo pasvajoti, kur išleistų netikėtai laimėtus 3000 eurų.

„Iškart lėkčiau į Dua Lipa koncertą. Į patį pirmąjį, kur jis bevyktų. Dėl karantino nuplaukė mano apsilankymas jos koncerte Nyderlanduose, tai dabar lėkčiau bet kur, pasiimčiau sesę, sėdėtume VIP vietose, pramogautume geriausiuose viešbučiuose. 3000 yra pakankama suma geriems dalykams nutikti“, - šypsosi popietę RC eteryje dirbanti Justė Žičkutė.

„Prieš šventes įgyvendinau vieną savo norą – įsirengiau mini sporto salę, tai dabar reikėtų prigalvoti kitų norų, - pasakoja kitas „RadioDiena“ laidos balsas Rolandas Janaudis. – Gal imčiau ir pasidaryčiau tatuiruotę, tokią didelę ir spalvotą. Užkniso ir akiniai, per tas kaukes labai rasoja, gali būti, kad tokius pinigus investuočiau į lazerinę regos korekciją.“

„Tai tikrai būtų kelionė. Man šiuo metu labiausiai trūksta buvimo su draugais ir kelionių, mes su šeima esam keliautojai ir per metus bent pora savaičių keliaujame kur nors toli“, - atsargiai svajoja Livija Gradauskienė.

Daugiau informacijos apie žaidimą „Trys iš eilės“ rasite svetainėje rc.lt.

Gimtadienį minintis „Radiocentras“ transliuoti pradėjo 1991 metų sausio 31 dieną. Šiuo metu FM bangomis RC girdimas visoje Lietuvos teritorijoje. Tyrimų bendrovės „Kantar“ duomenimis per savaitę „Radiocentras“ pasiekia 590 tūkst., per dieną - iki 190 tūkst. Lietuvos gyventojų. „Radiocentras“ priklauso radijo stočių grupei, kurią taip pat sudaro „ZIP FM, „Relax FM“, „Rusradio LT“ ir „Rock FM“.

Naujausi straipsniai