Radijo laidų vedėjas Vaidas Leliuga kolegoms iš kelionės parvežė „Oskarą“

Vaido Leliugos kelionės po JAV akimirkos / Asmenininio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-09 13:30
Radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėjas Vaidas Leliuga jau grįžo iš svajonių kelionės po Jungtines Amerikos Valstijas. Be daugybės įspūdžių ir nuotykių, jis savo kolegoms radijuje lauktuvių parvežė „Oskaro“ statulėlę, o gerbėjams išsiuntė atvirukus iš Niujorko.

Vaidą labai sužavėjo amerikiečių bendravimo būdas. Pasak jo, žmonės sveikinasi ir kalbasi su visais, nepaisydami, ar žmogus pažįstamas, ar ne. Panašiai nutiko ir vienoje Niujorko parduotuvėje, kuri kaip ir daugelis tuo metu jau rengėsi didžiajai – „Oskarų“ apdovanojimų dienai.

„Lankantis vienoje Niujorko parduotuvėje pardavėjas manęs paklausė, iš kur aš, tada pradėjom kalbėti apie keliones ir taip prasidėjo pokalbis. Kalbėjom ir apie darbus. Prasitariau, kad dirbu radijo stotyje, o jis tada man sako: žiūrėk – štai kokia statulėlė! Aš griebiau jam ją iš rankų, sakau vau, imu! Labai paprasta, bet tuo pačiu labai geros lauktuvės ne tik man pačiam, bet ir visai radijo komandai!“

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Kelionėje Vaidą nustebino ir Amerikos kontrastai – Niujorko tempas prieš Majamio atsipalaidavimą: „Tyrinėjom rytinę JAV pakrantę, aplankėm Niujorką, Bostoną, Vašingtoną ir Majamį, toks buvo mūsų pasirinkimas ir tikrai nesigailiu. Didžiausias įspūdis buvo Niujorko gyvenimo tempas! Keliaudamas ten žinojau, kad viskas vyksta greitai, žmonių daug, visi skuba, bet kad šitaip! Jiems nėra žalios ar raudonos šviesos, jie tiesiog eina ir viskas. Žmonės ten gyvena labai greitą gyvenimą. Priešingai nei Majamyje – čia visiški pietiečiai, žmonės niekur neskuba, visi atsipalaidavę, daug sportuojančių, atrodo, jog visiems amžinos atostogos“, – stebėjosi Vaidas.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Vis dėlto labiausiai radijo laidų vedėją sukrėtė apsilankymas vienoje ypatingoje Niujorko vietoje – 9/11 memorialiniame muziejuje. „Ten būdamas norėjau kuo daugiau pamatyti, bet tuo pačiu ir kuo greičiau išeiti lauk. Tai, kas įvyko tą rugsėjo 11 dieną, buvo labai baisu, o tame muziejuje pateiktos nuotraukos, garso ir vaizdo įrašai, daiktai, likę po katastrofos, viskas pateikta taip, jog priverčia mintimis nusikelti į tuos dangoraižius ar lėktuvus bei įsivaizduoti, ką tie žmonės jautė tuo metu. Tai labai baisu. Ir labai paveiku. Daugybė žmonių vaikščiodami muziejuje verkė, kai kuriems pradėdavo suktis galva. Kai ten būdamas pradedi daug apie tai galvoti – labai sukrečia“, – prisiminė V. Leliuga.

Paskutinę kelionės dieną Vaidas savo sekėjams instagrame paskelbė, kad dešimčiai norinčių išsiųs atviruką iš Niujorko. „Mane užplūdo dešimtys žinučių su adresais ir prašymais atsiųsti linkėjimus iš šio miesto. Visiems išsiųsti negalėjau, tad likau prie žadėto skaičiaus – 10. Vieną išsiunčiau ir pats sau, kad žinočiau, kada pasieks Lietuvą. Dabar visi drauge su laukiame naujienų“, – džiaugėsi Vaidas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai