Radijo laidų vedėjas Timūras Augucevičius patyrė komišką traumą: „Laukia septynios savaitės gipse“

Rytais ZIP FM klausytojus džiugins nauji vedėjai/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-12 22:15
Penktadienio rytą radijo laidų vedėjas Timūras Augucevičius susidūrė su komiška situacija. Atėjęs vesti rytinės laidos su kolega nusprendė pajuokauti ir pabandyti susitrenkti krūtinėmis ore. Visgi, šuolis nebuvo toks sėkmingas, kaip abu tikėjosi, ir žinomas vyras dešinę ranką papuošė gipsu.

„Abu su Gedu į darbą atvykome puikiai nusiteikę ir nusprendę paruošti gerą laidą. Ir aš pasiūliau padaryti, kaip daro krepšininkai – šoka į orą ir susitrenkia krūtinėmis. Na, aš nesu to daręs ir taip jau gavosi, kad nesusitarėm tiksliai dėl pašokimo. Ir staiga jaučiu, kad jau verčiuosi kūlversčius per nugarą. Taigi visu savo svoriu nusileidau ant dešinės rankos riešo,“ – apie komišką, tačiau skausmingai pasibaigusį įvykį pasakoja Timūras Augucevičius. 

Timūras Augucevičius patyrė komišką traumą / Socialinių tinklų nuotr.
Timūras Augucevičius patyrė komišką traumą / Socialinių tinklų nuotr.

Vyras pasakojo, kad po susidūrimo pajuto itin aštrų skausmą, tačiau dėl situacijos komiškumo nesulaikė juoko. Visgi baigęs vesti rytinę laidą Timūras nuvyko į ligoninės priimąjį, kuriame išgirdo šokiruojančią žinią.

„Patekau pas puikų gydytoją, kuris padaręs kelias nuotraukas konstatavo visai nejuokingą faktą – lūžis ir greičiausiai reikės operacijos. Tuomet jau man žandikaulis atvipo ir pradėjau jausti, kad alpsiu. Man visuomet riešų traumos atrodydavo pačios nemaloniausios. Net apie jas išgirdus iš kitų per kūną pereidavo šiurpuliai,“ – tikino laidų vedėjas.

Timūras juokiasi, kad jau spėjo ir iš žmonos susilaukti pašaipų. „Kaip pasakiau žmonai ji tik atsiduso ir abu juokėmės. Nes iš tikrųjų tai komiška situacija. Vidutinio amžiaus vyras nusprendė pajuokauti, o aš visą gyvenimą didžiavausi, kad lūžių nesu turėjęs. Pasirodo, kol karste neatsiduri negali atsipalaiduoti,“ – juokėsi T. Augucevičius.

Dabar laukia ilgos septynios savaitės gipse ir nepatogumai kasdieniniame gyvenime. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai