Radijo laidų vedėjas Petras Daunys eteryje prisikalbėjo: teko skustis barzdą

Petras Daunys / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-25 14:39
Kauno „Žalgirio“ pergalės sujaudina ir emocijoms pasiduoti priverčia visus. Net ir tuos, kurie kasdien tiesioginiame eteryje praleidžia ne vieną valandą. Radijo stoties ZIP FM rytinės laidos „Ryto valio“ vienas vedėjų, atlikėjas Petras Daunys šią savaitę tiesioginiame radijo eteryje neapdairiai leptelėjo, kad jei „Žalgiris“ šį antradienį laimės, nusiskus savo kruopščiai puoselėtą barzdą.

Šarūno Jasikevičiaus vedama komanda kovojo su Pirėjo „Olympiakos“. Pergalę rezultatu 80:60 šventė mūsų šalies komanda. Po pergalės Petrui neliko nieko kito, kaip nusirėžti įvaizdžio dalimi tapusią barzdą. Tiesa, ūsai liko, bet Petras dar tikrai nelinkęs sustoti. Laidų vedėjas ZIP FM Instagram profilyje viešai paskelbė dar vieną pažadą. „O jei ketvirtadienį dar laimės „Žalgiris“, tai nusiskusiu ūsus. Bet nepaisant to, jei ketvirtadienį netyčia ir nelaimėtų, bet laimėtų seriją, aš dar pataupysiu ūsus ir vistiek nusiskusiu“ – sako pats, su kitais žinomais žmonėmis komandoje „Kažkur matyti“ aktyviai krepšinį žaidžiantis Petras Daunys.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Kartu su Petru laidą vedantis Žygimantas Gečas sako, kad kolegos poelgis garbingas, bet to neužteks: „Manau, kad Petras nusiskusti ūsus privalės radijo studijoje, mūsų laidos metu. Ne tik radijuje ištransliuosim šito pažaduko istorijos finalą, bet ir viską nufilmuosime. Skustuvą pažadu jam atnešti pats. Aštrų“.

Visa ZIP FM komanda jau įvertino kolegos ūsus ir nekantriai laukia istorijos atomazgos. Tiesa, taip sutapo, kad laimint „Žalgiriui“, žaliai nusidažė ir radijo svečių bei darbuotojų pamėgta fotosiena. „Žalia dabar labai madinga, labiau nei, pavyzdžiui, jau kiek pabodusi tamsiai mėlyna“ – sako Petras, „Ir net labiau, nei tavo ūsai“ – juokiasi Žygis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama