Radijo laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė Žasliuose susituokė su Tomu Vasiliausku

Raminta Vyšniauskaitė ir Tomas Vasiliauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2016-08-05 14:49
Penktadienio popietę Žasliuose, Šv.Jurgio bažnyčioje, aukso žiedus sumainė „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė (29) ir reklamos projektų vadovas Tomas Vasiliauskas (32).

Prieš dešimtmetį realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi, o dabar radijo stoties „Power Hit Radio“ klausytojus kasryt žadinanti Raminta Vyšniauskaitė už savo mylimojo Tomo Vasiliausko ištekėjo po šešerių metų draugystės.

Aukso žiedus pora sumainė Žasliuose, mieste tarp Vilniaus ir Kauno – gimtųjų savo miestų.

„Pažvelgėme pragmatiškai. Tomo šeima Kaune, mano – Vilniuje... Patogu susitikti pusiaukelėje. Be to, radome tiesiog fantastišką kunigą. Atrodo, kad viskas susidėliojo į tinkamas vietas“, – bendraudama su Žmonės.lt kalbėjo R.Vyšniauskaitė. Ji pabrėžė, kad ir pati vieta porai pasirodė labai graži, tinkama vestuvėms – prie ežero, romantiška.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vestuvių ceremonijoje dalyvavo kelios dešimtys jaunavedžiams artimiausių žmonių – be abejo, šeimos nariai, draugai.

Bene ypatingiausiai gyvenimo dienai radijo laidų vedėja pasipuošė išsvajota nuotakos suknele. „Džiaugiuosi radusi kūrėją, kuri jau buvo pasiuvusi tai, ko aš norėjau – Ritą Sinkevičienę. Pakako pabendrauti pusvalandį, kad ji man ištrauktų dvi sukneles ir beliktų apsispręsti, kurią noriu vilkėti“, – šypsojosi ji.

Ištekėjusi už mylimo vyro Raminta nusprendė priimti jo pavardę – tapo Raminta Vasiliauskiene.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ir neslepia, kad jau galvoja apie ką tik sukurtos šeimos gausinimą: „Natūralu apie tai galvoti. Ne, kol kas nieko konkretaus nėra. Bet juk žmonės tam ir tuokiasi, kad turėtų vaikų, šeimą. Manau, pilna šeima yra su vaikais. Tik kol kas reikia su pirmu startuoti, o po to jau žiūrėsime, kiek vaikų bus.“

Po vestuvių ceremonijos Raminta ir Tomas svečius pakvietė į netoliese surengtą puotą, kurią suruošti padėjo bičiulės vestuvių planuotojos.

„Manau, kad žmonės turi dirbti savo darbą. Vestuves turi planuoti vestuvių planuotojos, o jaunosios turi būti laimingos ir išsimiegojusios, bet ne iki 2 valandos nakties lankstyti gėlių žiedlapius“, – šypsojosi R.Vyšniauskaitė.

Išsvajotas vestuves ji kartu su pagalba suorganizavo vos per kelis mėnesius: „Nežinau, kaip žmonės gali organizuoti vestuves trejus metus. Man tikrai nesuprantama! Gal dėl to, kad pati daug metų dirbau renginių agentūroje, esu su tuo susipažinusi? Juk svarbiausia ne tai, ar gėlė geltona, ar šviesiai geltona, servetėlė žalia ar žalia su geltonais pakraščiukais. Man atrodo, kad viskas yra daug paprasčiau.“

O po puotos – į kelionę. Medaus mėnesį laiminga pora nusprendė praleisti saulėtoje Graikijoje. „Niekad ten nebuvau – vis kokios portugalijos ar italijos... Prašau, atėjo laikas. Tai – bendras sutarimas. Traukėm burtus“, – juokėsi ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Susipažino Tomo namuose

Pasakodama apie savo ir Tomo santykius Raminta neslepia: anksčiau apie mylimąjį ji tikrai sąmoningai beveik nieko nepasakodavo. Todėl ir žinia, kad išteka, daliai žmonių pasirodė it staigmena.

„Nesu linkusi nieko slėpti, bet gerbiu žmogaus norus. Jis nėra iš tų, kuris mėgtų demonstruotis ir rėkti visam pasauliui apie save. Tai aš gana daug reiškiuosi... Daug kam buvo staigmena sužinojus, kad išteku. Bet juk yra daug kitų, kurie apie save iš visų pusių papasakoja. Manau, kad tam tikrus dalykus reikia pasilikti sau. Kasryt dirbdama radijuje klausytojams apie save papasakoju tiek daug, kad visi apie mane tiek žino... Atrodo, kažkokią dalį reikia pasilikti sau, neafišuoti. Juolab kad ir Tomas paprašė manęs nebūti viešinamas“, – sakė R.Vyšniauskaitė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Bet savo meilės istoriją Žmonės.lt papasakoti sutiko. Pirmąkart ji Tomą išvydo prieš šešerius metus, jo paties namuose.

„Mane nuvežė pas jį namo į Kauną ir pasakė „štai, turėk“, – juokavo nuotaka. – O jei rimtai, turime bendrą draugą. Su Tomu jis bendrauja nuo vaikystės, nuo mažų dienų. Jis važiavo į Kauną, aš netikėtai važiavau su juo, nuvažiavome pas Tomą ir... Taip, tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Jis mane „užkabino“ savo muzikalumu – groja gitara. Pirmą vakarą, kai ją išsitraukė ir ėmė groti, aš pradėjau dainuoti, ir energijos sutapo.“

Kad Tomas ir Raminta taptų pora, ilgai laukti nereikėjo. „Viskas įvyko labai greitai ir natūraliai. Turbūt, per mėnesį tapome pora. Nebuvo to etapo, kai reiktų klausti, „ar aš tau patinku, o gal nelabai?“... Viskas aišku pasidarė greitai“, – šypsosi ji.

Bet tada ne viskas buvo lengva: „Trejus metus draugavome per atstumą, važinėjome Vilnius–Kaunas. Vėliau man pavyko tą kaunietišką užsispyrimą pažaboti – jis atsikraustė į Vilnių. O jei rimtai, tai irgi nutiko natūraliai: reikėjo galvoti, ką darysime toliau, ir Tomui pasitaikė galimybė dirbti Vilniuje.“

Pasipiršo kalnuose

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Padovanoti Ramintai sužadėtuvių žiedą Tomas nusprendė metų pradžioje, žiemą. Kruopščiai apgalvojo lemtingo įvykio aplinkybes: pasipiršo per kelionę į Austriją, kur pora išvyko slidinėti.

„Tomas man pasipiršo ant kalno, Austrijoje. Abu labai mėgstame snieglentes... Užkilus viršun jis pakvietė mane prieiti prie krašto, kad pasifotografuotume. Nuėjome, o ten štai... Priklaupė... Aišku, aš apsiverkiau. Bet kuri moteris neapsiverkia, kai jai pasiperša? Manau, viskas buvo labai vietoje ir laiku. Nors nesvarsčiau, kad tai įvyks būtent tuo metu ir būtent kalnuose. Maniau, kada nors netrukus“, – šypsosi R.Vyšniauskaitė.

Bet be kuriozų čia neapsieita: „Paskui, žinoma, nuo to kalno leidomės apimti geriausių emocijų, ir visai netyčia pataikėme į juodą, labai stačią trasą. Nusileidus sakiau, kad tai, matyt, buvo pirmasis būsimos žmonos išbandymas – ten po kojomis mums krito ir vokiečiai, ir austrai, o ir pati galiausiai nusileidau ant užpakalio.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai