Radijo ir TV laidų vedėjas Simas Stankus teisiamas dėl chuliganizmo

Simas Stankus / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Saulius Chadasevičius
Publikuota: 2015-06-04 09:18
Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienio rytą nagrinėjo bylą, kurioje dėl nedidelio chuliganizmo ir išsišokimo prieš policiją kaltinimų sulaukė pramogų pasaulio atstovas Simas Stankus.

Iš internetinės ir televizinės humoro laidos „VIRAL‘as“ žinomas Simas Stankus turi nejuokingų reikalų su teisėsauga.

Radijo stoties „Radiocentras“ laidų vedėjas ketvirtadienio rytą stojo prieš Vilniaus miesto apylinkės teismą.

Administracinių teisės pažeidimų protokolą S.Stankui surašę Vilniaus apskrities VPK Vilniaus miesto Pirmojo komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai kaltina šį jauną vyrą dėl nedidelio chuliganizmo ir nepaklusimo valstybės tarnautojams.

Už pirmąjį pažeidimą teismas jam gali skirti baudą nuo 28 iki 86 eurų arba administracinį areštą iki 30 parų.

Tuo tarpu pagal kitą kaltinimą numatyta sankcija – bauda nuo 86 iki 144 eurų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų.

S.Stankui pažeidimų protokolas surašytas už tai, kad gegužės 6 d. vėlų vakarą Vilniuje, kavinėje „Flamingas“, įsivėlė į incidentą su personalu, po kurio nesuvaldė emocijų, bendraudamas su atvykusiais patruliais.

S.Stankų apsupęs kavinės personalas, neveikiant banko kortelių skaitytuvui, reikalavo atsiskaityti grynaisiais. Klientas pats iškvietė policiją, tačiau susipyko su pareigūnais.

Bylos duomenimis, vaikinas „trukdė ilsėtis viešbučio lankytojams“, mėtė nuorūkas, keikėsi, taip pat necenzūriniais įžeidinėjo policijos pareigūnus.

Pats iškvietė – pats ir nukentėjo

S.Stankus Žmonės.lt pasakojo, kad tą vakarą į kavinę pats iškvietė pareigūnus.

„Jie turėjo kortelių aparatą, bet nebuvo ryšio, ir aš negalėjau atsiskaityti. Padavėjos iškvietė apsaugą, aplink mane ėmė būriuotis 6-7 žmonių kompanija, jie reikalavo, kad sumokėčiau. To padaryti ne dėl savo kaltės negalėjau“, – pasakojo laidų vedėjas.

Jaunas vyras prisipažino šioje apsuptyje pasijutęs nejaukiai, todėl paskambino į policiją.

Tačiau atvykę patruliai esą ne tik nepasiūlė jokios išeities iš padėties, bet ir ėmė priekaištauti S.Stankui, kam iš viso jis juos kvietė.

Tada laidų vedėjas nesusivaldė. Įsismarkavusį S.Stankų patruliai sulaikė ir išvežė į nuovadą, o jo sąskaitą galiausiai grynaisiais apmokėjo bičiuliai. 

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai