R.Žemaitaitis pasipiktino „Nakties Venecijoje“ dalyvių elgesiu: „Geriausia bausmė – išmetimas iš darbų“

Remigijus Žemaitaitis ir renginio „Naktis Venecijoje“ akimirkos / Žygimanto Gedvilos nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Spalio 9-osios vakarą Vilniaus Valdovų rūmuose vyko iškilmingas labdaros renginys „Naktis Venecijoje“, skirtas kovai su krūties vėžiu. Kilnaus tikslo įkvėptas vakaras sulaukė kritikos strėlių – Seimo narys Remigijus Žemaitaitis piktinosi šiame renginyje dalyvavusio Lietuvos elito elgesiu pandemijos akivaizdoje.

Savo poziciją Remigijus Žemaitaitis išdėsė socialiniame tinkle „Facebook“.

„Gal kas galite paaiškinti MAN IR MANO ŽMONĖMS?

Jau antra savaitė, kaip žmonės WC, autobuse, duše, parduotuvėje, filme, pas daktarą privalo nešioti kaukes uždaroje patalpoje!

I.Šimonyte ašaroms apsipylusi per TV ir radijas gieda giesmę, kaip „tipo anai“ svarbu mirštantys žmonės ir jų šeimos nariai. Kolega Seimo narys Linas viešai kalba apie įkainius vieno paciento, sergančio.

Mane konservatorių davatkos ramina tiek komitete, tiek TV ar internete, kad būk truputėlį kultūringesnis ir ramesnis, kalbėdamas apie Covid-19 situaciją!

Tie patys konservatorių ruporai moko mus ir mane vienybės kovoje su Covidu!

Prezidentas nesuprasdamas, kas vyksta Lietuvoje, vieną dieną ministrą A.Dulkį dulkina už jo prastus darbus ir negebėjimą atlikti savo pareigų. Nors elito atstovas filmo „Šuolis“ pristatyme kartu su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte Nielsen ir ministrais įsitaiso pilnoje kino salėje?

O po filmo pristatymo prezidentas aiškina, kaip blogai dirba Šimonytė ir jos komanda.

Ilgai pasitrankęs dar užsuka į kavinukę, kuri viešai pasakė, kokių rūšiuotų ir nerūšiuotų klientų neaptarnaus!

Eina Vilniaus gatve A.Dulkys ir mąsto sau: kaltas aš kaltas, tas avinėlis manęs neklauso.

Kur tau A.Dulkio kas nors tave klausys, kai tave, tautą ir mus visus dulkina Lietuvos eltitas!

Siūlau pažiūrėti ir perskaityti straipsnį apie Lietuvos dulkintojus, kurie penktadienį susirinko į farmacininkų finansuotą renginį.

Keistas sutapimas, moteris Irena iš Šilalės, sirgdama onkologine liga buvo priversta mirti trečiadienį, nes patekti pas gydytojus šansų nėra!

Atsakymas trumpas: juk dabar Covidas. A.Dulkys, I.Šimonytė, G.Nausėda, Viktorija Čmilyte Nielsen bei A.Armonaitė toliau dulkina tautą!

Gerai J.Erlickas pasakė, guli prijungtas prie ventiliuojamo grabo ir galvoja… Geriausia bausmė šio renginio dalyviams būtų išmetimas iš darbų, išmetimas iš TV projektų be teisės dirbti metus! Tik klausimas, ar vėl TV elitas norės juos šveisti lauk?

Gal čia Šimonytes konservų šutvė galėtų pasidarbuoti ir tokį projektą užregistruotų? Gal tada žmonės tikėtų politikais?“ – rašė Seimo narys R.Žemaitaitis.

Labdaros renginio „Naktis Venecijoje“ akimirka / Žygimanto Gedvilos nuotr.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su labdaros renginio organizatore Agne Grigaliūniene, ji patikino, kad renginių organizavimo pandemijos metu taisyklių buvo paisoma. 

„Aš jau girdėjau tą kritiką, kad neva žmonės prie fotosienelės buvo be kaukių, tačiau jie kaukes turėjo. Fotosienelė buvo toje pačioje erdvėje, kaip ir vaišės, tad žmonės, vaišindamiesi kelis metrus paėjėję fotografavosi. Mes taisyklių laikomės.

Pono Remigijaus Žemaitaičio renginyje nebuvo, tą galiu pasakyti tiksliai, nes mes tikriname visus žmones dėl jų galimybių pasų ir dalyvius registruojame. Jei kažkam pasirodė, kad taisyklių nesilaikome – labai atsiprašau“, – portalui Žmonės.lt sakė A.Grigaliūnienė. 

Žmonės.lt primena, kad Vyriausybės sprendimu nuo spalio 1 d. nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėjimas (kaukių, respiratorių ar kt.) yra privalomas visose uždarose erdvėse.

Renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje: 

Iniciatyvos „Sužydėjusi viltis“ labdaros renginys „Naktis Venecijoje“ (112 nuotr.)
+106
Skaitykite daugiau