R.Zabarauskas pasidalijo nuotrauka su partneriu: „Daug kas norėtų, kad susituoktume su moterimis“

Romas Zabarauskas / Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
AA

Režisierius, LGBT+ lyderio apdovanojimą pelnęs Romas Zabarauskas jau ilgą laiką neslepia romantiškų jausmu savo širdies draugui Kornelijui Pelkiui. Garsiai kalbantis apie tos paties lyties santykius ir homoseksualių žmonių bendruomenės poreikius bei teises, šįkart režisierius kreipėsi į vis dar bijančius išreikšti savo tikruosius jausmus ir ragino būti savimi.

Savo mintis režisierius Romas Zabarauskas išreiškė socialiniame tinkle „Facebook“. Kartu jis pasidalijo ir nuotrauka, kurioje pozuoja su gyvenimo partneriu, širdies draugu Kornelijumi. 
 
„Gyvenimas dviejų vyrų poroje nėra savaime išskirtinis. Bet įdomu vis atsiminti: hey, didžioji dalis Lietuvos mūsų nekenčia, nes gyvename kartu ir to neslepiame. Visuomenė verčiau norėtų, kad susituoktume su moterimis ir patyliukais būtume joms neištikimi su vyrais, jei jau turime tam poreikį. Arba apsiribotume slaptais santykiais, o į renginius eitume su geriausiomis draugėmis, tarsi netyčia paskui susitikdami visi keturiese.
 
Svarbiausia, gink dieve, kad nebūtume įprasta pora, juolab laiminga: tai jau griauna katalikiškas vertybes ir valstybės pamatus. Kas gali būti blogiau, nei du mylintys žmonės ilgalaikiuose santykiuose?
 
Šias mintis kartais atsiminti – fantastiškas jausmas. Vis įdomiau gyventi. Bet daug kam per žiemos šventes turėtų būti liūdna, tarsi priverstiems vaidinti prieš savo šeimą ir artimuosius. Jums linkime stiprybės, ir ryžto visgi būti savimi. Nepaisant politinių intrigų ir sunkaus fono, rinkitės būti atviri, nes šis kelias – prasmingas, teigiamas ir vienintelis, galintis padėti susikalbėti“, – „Facebook“ rašė R.Zabarauskas.

Gyvenimas dviejų vyrų poroje nėra savaime išskirtinis. Bet įdomu vis atsiminti: hey, didžioji dalis Lietuvos mūsų...

Posted by Romas Zabarauskas on 2021 m. gruodžio 5 d., sekmadienis
Skaitykite daugiau