R. Williamsas ir A. Fields pasidalijo jautria akimirka: įsiamžino su neseniai gimusiu sūnumi

Robbie Williamsas su žmona Ayda Field / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-26 13:33
Per Šv. Valentino dieną Robbie Villiamsas (46) ir Ayda Fields (40) socialiniuose tinkluose pranešė žinią apie naują šeimos narį – pora pasklebė, kad jiems gimė sūnus. Praėjus mažiau nei kelioms savaitėms A. Fields parodė ketvirtąją atžalą gerbėjams ir pasidalijo miela akimirka, kai R. Williamsas laiko sūnų ant rankų.

Robbie Williamsas ir jo žmona Ayda Field savo ketvirtajam vaikui suteikė Beau Benedikto vardą.

Ayda Fields „Instagram“ paskyroje pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriame  atlikėjas R. Williamsas ant rankų siūbuoja saldžiai snaudžiantį sūnų Beau.

Pirmą kartą pora nustebino gerbėjus paskelbdami naujienas Valentino dienos proga, pasidalinę nuotrauką, kurioje buvo matyti naujagimio kojos šalia kitų jų trijų vaikų. Poros gerbėjai iš kart suprato apie naujo šeimos nario papildymą, nors ir naujagimio pėdutės buvo vos pastebimos.

Amerikos aktorė taip pat paaiškino, kad ji ir Robbie pasirinko tą pačią pakaitinę motiną laukdami tiek savo sūnaus Beau, tiek trečiojo vaiko Coco, apie kurio gimimą jie paskelbė 2018 metų rugsėjį.

„Instagram“ įrašė Anye apie tai paskelbė viešai: „Pažvelkite į skirtumą. Šią Valentino dieną meilę švenčiame pačiu nuostabiausiu būdu... Beau Benediktas Enthovenas Williamsas kaip ir Coco biologiškai yra mūsų vaikas gimęs per tą pačią neįtikėtiną pakaitinę motiną. Mes esame palaiminti, kad turime sveiką sūnų, kurį galime saugiai laikyti rankose. Oficialiai esame visavertė šeima“, – džiaugėsi Anye.

Naujausi straipsniai