R. Širvinskas-Makalius susitiko su Lady Gaga: „Jeigu turite svajonių – darykite viską, kad jos išsipildytų“

Rimvydas Širvinskas-Makalius su Lady Gaga / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-12 22:23
Kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius jau tradiciškai savo gimimo dieną švenčia svetur. Šį kartą jis lankėsi Jungtinėse Amerikos Valstijose.

29-tasis gimtadienis Makaliui, ko gero, ilgam išliks atmintyje. Gimtadienio išvakarėse jis viešėjo Las Vegase, kuriame apsilankė savo mylimos dainininkės, pasaulinio garso žvaigždės Lady Gagos koncerte. Tą vakarą išsipildė jo svajonė – R. Širvinskas su ja įsiamžino ir apsikeitė keliomis frazėmis.

„Taip jau sutapo, kad buvo mano gimtadienio išvakarės, kai gavau progą susitikti su vienu žinomiausių pasaulio žmonių. Su dainininke, kurią sekiau iš paskos visuose jos turuose: Vilniuje, Barselonoje, Lisabonoje ir net dukart dėl jos vykau į Las Vegasą (na gerai, ne tik dėl jos), – pasakojo vyras. – Ėjau į jos filmo premjerą, Netflixe laukiau jos autobiografinio filmo. Nepasakyčiau, kad atmintinai moku jos dainos žodžius, bet man ji labai patinka ir tai galiu pasakyti garsiai.

View this post on Instagram

Me&LadyGaga. Taip jau sutapo, kad buvo mano gimtadienio išvakarės, kai gavau progą susitikti su vienu žinomiausių pasaulio žmonių. Su dainininke, kurią sekiau iš paskos visuose jos turuose Vilniuje, Barselonoje, Lisabonoje ir net dukart dėl jos vykau į Las Vegasą (na gerai, ne tik dėl jos). Ėjau į jos filmo premjerą, Netflixe laukiau jos autobiografinio filmo. Nepasakyčiau, kad atmintinai moku jos dainos žodžius, bet man ji labai patinka ir tai galiu pasakyti garsiai. Jos mintys ir skleidžiama žinutė žmonėms apie meilę sau ir kitiems - kažkas labai įtaigaus ir tobulo. Nežinau, ką kito, nei ilgą užtęstą iš streso YEEEEEEEEES OF COOOOOOOURSE galima buvo atsakyti, kai Lady Gaga manęs paklausė, ar man patiko jos pasirodymas (su ja susitikau po koncerto praėjus maždaug pusvalandžiui). Jeigu turit svajonių, darykit viską, kad jos išsipildytų. Man iš pirmo karto nepavyko - po pasirodymo ji susitinka tik su 10 žiūrovų. Bet dabar negaliu atsidžiaugti tuo, kas įvyko. Tiesa, visąlaik atrodė, kad sapnavau, kol į pašto dėžutę neįkrito šis įrodymas. Svajokit, nesustokit!!! ? Na, o mano atostogos šiandien baigėsi. Gerai jaučiuosi tik todėl, kad kišenėje turiu kitas ? Beje, du įdomūs faktai: 1. Kai apkabinau Gagą, ji taip prisiglaudė, kad ant švarko liko daug jos makiažo. Dilema - ar nešt į valyklą, ar palikt. 2. Kai man buvo užkabinta Meet&Greet auksinė apyrankė, patvirtinanti, kad po koncerto su ja susitiksiu, galėjau ją parduoti (turėjau pasiūlymą) už 7000 $. @ladygaga @gagavegas @enigmaupdates #ladygaga #meetandgreet

A post shared by Makalius (Rimvydas Širvinskas) (@rimvydasmakalius) on

Jos mintys ir skleidžiama žinutė žmonėms apie meilę sau ir kitiems – kažkas labai įtaigaus ir tobulo. Nežinau, ką kito, nei ilgą užtęstą iš streso YEEEEEEEEES OF COOOOOOOURSE (liet. Taip, žinoma) galima buvo atsakyti, kai Lady Gaga manęs paklausė, ar man patiko jos pasirodymas (su ja susitikau po koncerto praėjus maždaug pusvalandžiui).

Jeigu turit svajonių, darykit viską, kad jos išsipildytų. Man iš pirmo karto nepavyko – po pasirodymo ji susitinka tik su 10 žiūrovų. Bet dabar negaliu atsidžiaugti tuo, kas įvyko. Tiesa, visąlaik atrodė, kad sapnavau, kol į pašto dėžutę neįkrito šis įrodymas. Svajokit, nesustokit“, – kvietė Makalius.

Pasak vyro, dabar liko vienintelė dilema – ar nešti į valyklą švarką, ant kurio liko Lady Gagos makiažo, ar ne. Be to, koncerto metu gavęs patvirtinimą, kad po pasirodymo susitiks su savo dievaite, Makalius netgi gavo pasiūlymą parduoti savo Meet&Greet apyrankę už 7 tūkst. JAV dolerių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai