R. Reynoldsas savo vaikams „Deadpool 2“ žiūrėti neleis: „Atrodo tarsi veidu būčiau nukritęs ant karštos krosnies“

Ryanas Reynoldsas ir Blake Lively su dukromis / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-25 08:00
Aktorius Ryanas Reynoldsas retai kada drovisi kalbėti apie savo santuoką su aktore Blake Lively, apie tai, kaip myli vaikus, mamą ir kaip vertina draugystę su bičiuliu bei partneriu Johnu Krasinski. Tiesa, yra dalykų, kuriuos vis dėl to atlapaširdis aktorius slepia.

Šiais metais pasirodė antrasis „Deadpool“ filmas. Apie juokingą, kostiumuotą herojų pasakojanti komedija į kino sales žiūrovus traukia tūkstančiais. Ryano Reinoldso populiarumas kasmet auga lyg ant mielių. Tiesa, visai neseniai jis prisipažino, kad į šeimai skirtą filmą savo dviejų dukrų James ir Inezos jis niekuomet nesivestų. Kodėl?

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Viename interviu R. Reynoldsas pasakojo, jog dėl jo vaidinamo charakterio išvaizdos, šis nusprendė dukroms filmo nerodyti. Pagrindinio herojaus veidas – nusėtas randais. R. Reynoldsas grimo kambaryje dėl tokios išvaizdos kiekvieną kartą prasėdi net tris valandas. Aktorius atviravo, kad kai vieną kartą žmona Blake vaikus atsivedė į filmavimo aikštelę, dukrelės labai išsigando randuoto tėčio veido.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

„Su Blake nusprendėme – jokių vaikų, kai aš su tuo grimu. Gali mane matyti nebent su Deadpool kostiumu“, – atviravo garsusis aktorius.

R. Reynoldsas pasakojo ryte savo savo šeimą paliekantis ir atsisveikinantis kaip tėtis: „Ir žinote, atėjus pietų metui, praleidus keletą valandų vizažisto kėdėje – atrodo tarsi būčiau veidu nukritęs ant karštos krosnies.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai