R.Mackevičius keičia požiūrį į R.Cicino hitą: abu pristato intriguojantį kūrinį „Neliesk“

Rolandas Mackevičius su projektu „Bande Role“ pristato naują muzikinį klipą
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-24 08:01
Rolandas Mackevičius ir jo muzikinis projektas „Bande Role“ pristato naują kūrinį „Neliesk“, kuriame išgirsite ir estrados princo Ryčio Cicino balsą.
Bande Role drąsiai keičia požiūrį į garsiausią Ryčio Cicino dainą „Neliesk mano damos“, o kartu naujai atlikti kūrinį nepabijojęs estrados princas stipriai primena apie save jaunąjai kartai. Tiesa, klipe nusifilmavo ne pats Rytis, o jo antrininkas.
 
Bande Role įsitikinęs, kad šios dainos klausys visos Lietuvos merginos, mamytės, močiutės ir ne tik.
 
„Ši daina skirta visiems, kuriuos aplinkiniai stabdo savo komentarais ir patarimais, kaip gyventi, ką sakyti, ką liesti ir ko ne. Bande Role nebijo pasijuokti iš savęs, kalbėti tai, apie ką tyli kiti”, – sako Rolandas Mackevičius.
 
„Kiekvienas iš mūsų žino tą jausmą, todėl Bande Role nuoširdžiai linki visiems pasveikti ir leisti kiekvienam gyventi savo gyvenimą linksmai ir draugiškai,  taip, kaip visiems norisi.“
 
Paklausykite ir pažiūrėkite „Neliesk“: 
 
Bande Role nesustabdomai juda link koncertinės programos, pakeliui rinkdama milijonines peržiūras „Youtube“ kanale ir krūvas naujų gerbėjų, kurie su nekantrumu laukia kiekvienos Bande Role staigmenos. Komanda jų paruošusi ne vieną, todėl Bande Role kviečia sekti „Instagram“ ir „Youtube“ kanaluose. 
„Bande Role“ pristato naują kūrinį
„Bande Role“ pristato naują kūrinį

Naujausi straipsniai