R.Balžekas: „Teniso treniruotės nemokamai? Jau įrodėme, kad tai įmanoma“

Balžeko teniso akademija visą liepą ir rugpjūtį kviečia vaikus teniso paslapčių mokytis nemokamai.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Praėjusiais metais milžiniško populiarumo sulaukęs projektas „Mažųjų teniso pasaulis – kelias į sveiką, turiningą ir aktyvią dieną“ pradeda savo naują sezoną. Visą liepą ir rugpjūtį Balžeko teniso akademija kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kviečia vaikus teniso paslapčių mokytis nemokamai.

„Šis projektas praėjusią vasarą tenisą padėjo atrasti trims šimtams vaikų. Jei atvirai, tokių lūkesčių net neturėjome, tačiau matydami augančius registracijos tempus, skaičius vis didinome, didinome, kol pasiekėme tokį rezultatą.

Didžiuojamės tuo, ką nuveikėme. Tuo pačiu, aukštai užsikėlėme kartelę, kurios nuleisti žemiau tikrai neketiname. Beje, vis dar dažnai sulaukiame klausimo, ar tikrai gali taip būti, kad teniso treniruotės vykdomos nemokamai? Mes jau įrodėme, kad tai įmanoma“, – sakė treneris Remigijus Balžekas.

Remigijus Balžekas / Gedmanto Kropio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Projekto tikslas – jaunimui suteikti postūmį į užimtumą, sveiką gyvenseną, sveikatos stiprinimą bei įsitraukimą į socialinį gyvenimą. Be to, jaunimui tai šansas gauti vertingų naujų pažinčių.

Dar praėjusiais metais mūsų šalies jaunimo fizinis aktyvumas buvo pasiekęs kritinę ribą. Lietuva, palyginus su kitų Europos šalių moksleivių judėjimo aktyvumu, lenkia tik Slovakiją bei užima priešpaskutinę vietą. Be to, tarp Europos sąjungos šalių Lietuva taip pat išsiskiria ypač mažu – vos dešimt procentų siekiančiu fiziniu aktyvumu. 

„Mūsų akademijoje blogo oro nebūna, o išmokti žaisti tenisą gali visi!“, – tokiu šūkiu pasitinkama dienos stovykla, vyksianti Balžeko teniso akademijos aikštyne.

Stovykloje gali dalyvauti visi Vilniaus miesto bendruomenės mokyklinio amžiaus vaikai nuo 7 iki 15 metų (imtinai), išskyrus „Balžeko teniso akademijos“ narius. Lauko teniso treniruotės vyks 2 kartus per savaitę 8-10 vaikų grupėje. Treniruotes ves Balžeko teniso akademijos treneriai.

Projektas „Mažųjų teniso pasaulis – kelias į sveiką, turiningą ir aktyvią dieną“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Skaitykite daugiau