Quentino Tarantino ir Umos Thurman draugystė peraugo į meilę

Uma Thurman ir Quentinas Tarantino / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-29 14:30
Beveik dvidešimt metų trukusi režisieriaus Quentino Tarantino (51 m.) ir aktorės Umos Thurman (44 m.), kurią jis ne kartą vadino savo mūza, draugystė peraugo į meilę, praneša „Us Weekly“.

Pranešama, kad Quentinas Tarantino ir Uma Thurman romantiškus santykius užmezgė visai neseniai, iš karto po jos skyrybų su sužadėtiniu Arpadu Bussonu.

Naujoji pramogų pasaulio pora kartu jau žengė raudonuoju kilimu – praėjusį savaitgalį jiedu dalyvavo Kanų kino festivalyje. Quentinas Tarantino ir Uma Thurman laikėsi susikabinę už rankų, tačiau tokie šilti jausmai nieko nestebino ir nekėlė jokių įtarimų – jiedu geri draugai jau daugiau kaip 20 metų ir tiesiog atrodė, kad režisierius galantiškai rodo dėmesį savo mūzai.

Quentinas Tarantino romantiškus jausmus aktorei puoselėjo jau seniai, tačiau tik dabar pasitaikė proga, kai jie abu laisvi yra tuo pačiu metu.

„Anksčiau tarp jų kai kas buvo, ir visai neseniai jiedu tai atgaivino, – „Us Weekly“ pasakojo vienas šaltinis. – Jis mylėjo ją jau seniai. Tarp jų visada buvo trauka.“

Nors Quentinas Tarantino romantiškus jausmus aktorei puoselėjo jau seniai, tačiau tik dabar pasitaikė proga, kai jie abu laisvi yra tuo pačiu metu.

Uma Thurman ir Quentinas Tarantino susipažino prieš 20 metų dirbdami juos abu išgarsinusiame filme „Bulvarinis skaitalas“ („Pulp Fiction“). Po kelerių metų Uma Thurman ištekėjo už aktoriaus Ethano Hawke'o, su kuriuo susilaukė dviejų vaikų Mayos ir Levono. 2003-iaisiais jiedu išsiskyrė ir tada pradėjo sklisti kalbų, kad prie to prisidėjo ir Quentinas Tarantino, su kuriuo Uma vėl dirbo filmuodamasi jo filme „Nužudyti Bilą“ („Kill Bill“). Apie galimai užsimezgusį romaną aktorė ir režisierius kalbėjo išsisukinėdami nuo tiesaus atsakymo, taip ir palikę neįmintą mįslę. Vėliau Uma Thurman pradėjo susitikinėti su milijonieriumi Arpadu Bussonu, su kuriuo susilaukė dukters Lunos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai