Quentinas Tarantino ir filmo „Ištrūkęs Džango“ vyrukai tapo „Metų išlaisvintojais“

Kadras iš filmo „Ištrūkęs Džango“ / „ACME Film“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-27 10:13
Naujausią savo vesterną netrukus pristatysiantis garsusis kino kūrėjas Quentinas Tarantino su savo filmo „Ištrūkęs Džango“ (angl. „Django Unchained“) aktoriais buvo pagerbtas žurnalo „GQ“ – keturi vyrai buvo pripažinti „Metų išlaisvintojais“ (angl. Emancipators of the year). Šios garbės nusipelnė ne tik režisierius, bet ir puikiai žiūrovams pažįstami bei mylimi aktoriai – Samuelis L.Jacksonas, Jamie Foxxas ir Christophas Waltzas.

Įvairiuose kategorijose metų vyrus kasmet renkantis populiarus žurnalas „GQ“ filmo „Ištrūkęs Džango“ kūrybinės grupės narius pagerbė artėjant juostos premjerai, kuri Lietuvoje suplanuota kitų metų sausį.

Kaip „GQ“ sakė filme vaidinęs Jamie Foxxas, naujojo Q.Tarantino vesterno „Ištrūkęs Džango“ žiūrovai išvys žanrų mišinį, kuris susipins ne į svajonę apie kerštą, o į meilęs istoriją. Pačiam J.Foxxui juostoje teko pagrindinis išsilaisvinusio vergo Džango vaidmuo. Vyras leidžiasi į prievartos kupiną kelionę per JAV Pietus prieš pat Pilietinį karą. Jis siekia rasti savo žmoną, patekusią turtuolio nelaisvėn, ir atkeršyti jųdviejų skriaudikams.

„ACME Film“ nuotr.
„ACME Film“ nuotr.

J.Foxxo partneriu ir bendrakeleiviu šiame filme tapo „Oskaru“ už vaidmenį filme „Negarbingi šunsnukiai“ apdovanotas Christophas Waltzas. Juostoje netrūksta ir kitų ryškių veidų – Q.Tarantino filmo blogiukus įkūnija ne tik S.L.Jacksonas, bet ir Leonardo DiCaprio bei Donas Johnsonas.

Kritikų teigimu,  būtent Ch.Waltzas juostai „Ištrūkęs Džango“ suteikė subtilaus šviesumo. „Kiekvienas Quentino filmas – tikra kinematografo opera. Šiuo atveju vergovė yra didžiulė dilema. Esminis pagrindiniam herojui iškylantis klausimas: keršyti ar ne? Kadangi tai – Tarantino filmas, galite spėti, koks atsakymas“, – pasakojo Ch.Waltzas.

Siūlome skaitytojams pažiūrėti filmo „Ištrūkęs Džango“ anonsą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai