„Queens of Roses“ rudenį pasitinka su muzikinėmis naujienomis ir seksualiai elegantiška fotosesija

„Queens of Roses“ / Aistės Kirsnytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rudenį grupės „Queens of Roses“ narės Akvilė Kisielienė, Giedrė Linkevičienė ir Monika Mėčiūtė pasitinka ne tik su muzikinėmis naujienomis, bet ir įsiamžinusios seksualiai elegantiškoje fotosesijoje.

Merginos džiaugiasi turėjusios galimybę visą vasarą mėgautis ir koncertais, ir komandiniu darbu, kurio iki vasaros buvo labai išsiilgusios.

„Dažnai pabrėžiame, kad koncertai ir kelionės į juos yra vyšnia ant torto, didysis malonumas, bet iki to tenka nueiti ilgą ir sudėtingą kelią, kuris daugeliui nematomas. Dirbti komandoje, su kuria net juodas darbas tampa malonus, yra didelė sėkmė“, – kalbėjo Akvilė.

Vis sulaukiančios klausimų apie moteriškas intrigas, atlikėjos juokiasi, kad per jau gana ilgą karjerą išmoko atvirai kalbėtis, dalintis savo lūkesčiais, dėl to labiau jaučia moterišką palaikymą, skatinimą tobulėti, nei pavydą ar pykčius.

„Moteriška vienybė yra didelis ginklas, su kuriuo gali daug laimėti. Tereikia išmokti šiuo ginklu naudotis ir pasitikėti viena kita“, – teigė Akvilė. 

Akvilė Kisielienė / Aistės Kirsnytės nuotr.

Ir nors atlikėjos džiaugiasi moteriška draugyste, tačiau jau kurį laiką į sceną karts nuo karto lipa ir su vyriška draugija. Šįkart merginos klausytojams pristato naują akustinę programą.

„Kad ir kokios mes moterys jaustumėmės stiprios ir savarankiškos, bet kai šalia stovi talentingi ir savimi pasitikintys vyrai, kaip ir gyvenime, taip ir scenoje – tampame dar galingesnės ir drąsesnės. Kostas Balčiūnas, Žygimantas Kepenis ir Sergej Makidon yra tikri profesionalai, su kuriais dirbame jau ne vienerius metus, bet jų talentas ir įvairiapusiškumas vis dar sugeba nustebinti net mus“, – juokėsi Giedrė. 

„Queens of Roses“ fotosesija (7 nuotr.)
+1

Kartu su vyriška kompanija merginos paruošė ir muzikinį video klipą, kuriame atskleidžia mažą dalį grupės atliekamo repertuaro.

„Įdomu karts nuo karto paieškoti naujo skambesio, naujų formų. Esame įpratusios, kad dažniausiai mūsų koncertuose daug energijos ir „ugnies“, tad šį kart mes šiek tiek ramesni, santūresni. Nors juokiamės, kad video klipe, kurį paruošė videografas Artūras Nikogosian (Andarte Production) vis gi matosi, kaip sunku mums nusėdėti ant tų kėdučių“, – įspūdžiais apie naująjį projektą dalinosi Monika. 

Skaitykite daugiau