„Queens of Roses“ narė G.Linkevičienė mini medines vestuves: apie pažintį ir kuriozą per sužadėtuves

Giedrė Linkevičienė su šeima / Asmeninio albumo / Viganto Ovadnevo nuotr.
Laura Blaževičiūtė
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupės „Queens of Roses“ narė Giedrė Linkevičienė su vyru Linu paskutinę vasaros dieną atšventė penktąsias santuokos metines. Poros meilės istorija prasidėjo ne taip ir seniai – prieš šešerius su puse metų, o pirmiausia susižavėjimą sukėlė... akys.

„Pirmą kartą susitikome gana standartiškai. Aš su draugų kompanija naktiniame bare šventėme draugo gimtadienį ir išleistuves į Australiją, o jis su draugu trumpam užsuko pavakaroti į tą patį barą. Vakaras prasitęsė, nes susitikę šokom ir kalbėjomės iki paryčių. Kibirkštis sužibo nuo pirmo žvilgsnių susitikimo. Abu supratom, kad trinktelejo kažkoks žaibas, tik tada dar nežinojom kur tai nuves“, – pažintį su vyru naujienų portalui Žmonės.lt prisimena G.Linkevičienė.

Pasak G.Linkevičienės, pirmas susitikimas tapo ne tik pirmojo susižavėjimo užuomazga – tą vakarą bent vienas iš poros suprato, jog šie santykiai tęsis.

„Vyro teigimu jis tą vakarą sutikęs mano akis suprato, kad aš būsiu jo vaikų mama (juokiasi). O man jis pasirodė įdomus ir labai nestandartinio būdo, bei priėjimo. Kas galiausiai mane „suvystė“, tai tikriausiai atkaklumas ir tikslus, bet neįkyrus žinojimas ko nori – tai buvau aš. Žinoma, šiuo metu vertinam vienas kitą dėl visai kitų pamatinių savybių“, – Žmonės.lt pasakoja G.Linkevičienė.

Giedrė Linkevičienė su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

Sužadėtuvėse – ne viskas pagal planą

Pora susižadėjo praėjus kiek daugiau nei metams nuo pažinties.

„Vyras visada žinojo, kad taip bus ir sakė laukęs kada jau neatrodys per anksti pirštis, kad neišgąsdintų. Pats minėjo, galėjęs tai padaryti dar anksčiau. O aš nesitikėjau, tad buvau maloniai nustebinta, bet nei kiek nedvejojanti sprendimu", – pasakoja Giedrė.

O pats pasipiršimas, pasak Giedrės, buvo jaukus ir ypatingas, nors ir nepavyko išvengti netikėtų kuriozų, kuriuos pora prisimena iki šių dienų.

Kokie tie kuriozai? „Per daug neišsiplėsiu, bet iš esmės sužadėtuvės neplanuotai įvyko Adomo ir Ievos stiliuje“, – juokauja Giedrė Linkevičienė.

Giedrė ir Linas vestuvių ilgai neplanavo – jaunavedžiai šventę surengė praėjus vos 3 mėnesiams po sužadėtuvių.

„Pradžioje planavome kažką mažo, paprasto ir neįpareigojančio, tačiau tikriausiai taip jau būna, kad eigoje norai išsiplečia. Vestuvių dieną atsimenu kaip tą, kurią norėtųsi išgyventi dar ir dar kartą... Geriausiai atsimenu jausmą, kad aplink tvyrojo daug meilės“, – Žmonės.lt pasakoja moteris.

Pirmieji metai – pilni gero chaoso

Pasak Giedrės, pirmieji Linkevičių santuokos metai buvo „chaotiški“ pačia geriausia prasme.

„Priėmėme sprendimą įgyvendinti mano seną svajonę ir išmėginti gyvenimą svetur. Taigi, po gero pusmečio jau sėdėjom lėktuve į Australiją be bilieto atgal. Aš įstojau mokytis magistro, o vyras darbavosi reklamos srity. Viskas abiems buvo labai nauja, patyrėm neįkainojamų patirčių, pamatėm neregėto grožio vaizdų ir turėjom įvairiausių išgyvenimų. Sakyčiau kampus trynėmės ekstremaliomis sąlygomis ir net su tuo susitvarkėm. Nors manau kampus šlifuoti galima visą gyvenimą“, – portalui Žmonės.lt pasakoja G.Linkevičienė.

Giedrė Girnytė ir Linas Linkevičius / Asmeninio albumo nuotr.

Giedrė džiaugiasi – nors per penkerius metus buvo ir sunkesnių dienų, Linkevičių šeimai pavyko rasti tvirtų santykių receptą.

„Mūsų santuokoje kaip ir kitų žmonių santuokose pasitaiko įvairių etapų, ar akimirkų. Kartu patyrėme labai daug naujų patirčių, ir keitėme gyvenamas šalis ir kartu susilaukėme nuostabios atžalos. Pažįstame vienas kitą įvairiose situacijose, todėl su laiku mokomės vienas kitam padėti ir pavaduoti, kai sunku.

Turėti nesutarimų dviems skirtingiems individams yra visiškai normalu, bet svarbiausia yra kaip mes tai sprendžiam. Ir kaip aš sakau – kol yra abipusė meilė – nėra per didelių problemų“, – tvirtina G.Linkevičienė.

Giedrė Linkevičienė su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

Ką Linkevičių šeima laiko svarbiausiais sėkmingos santuokos komponentais?

„Manau santuokoje, kaip ir gyvenime labai svarbu suprasti ciklų kintamumą ir mokėti bei norėti adaptuotis. Keičiasi meilės fazės, keičiasi poreikiai ir galimybės. Reikia mokėti vienam kitą palaikyti ir atrasti kompromisus. Besąlygiška meilė, problemų sprendimas atsisakant principų, įsiklausymas ir pagarba vienas kitam“, – tikina moteris.

„Queens of Roses“ narės Giedrės Girnytės ir Lino Linkevičiaus vestuvės (46 nuotr.)
+40

Santykius sustiprino vienas įvykis

Švęsdami penktąsias santuokos metines, Linkevičiai dalijasi ir pamokomis, kurias teko išmokti per pirmąjį penketą metų kartu. Pasak G.Linkevičienės, pirmieji penkeri metai juos „išmokė kantrybės, bei nusispjauti į nepakankamai reikšmingus dalykus“.

„Mane asmeniškai išmokė ieškoti priežasčių ir suprasti kito žmogaus poreikius bei poelgius. Taip pat, visada prioritetizuoti šeimą ir jos poreikius. Gyvenimas labai pasikeitė susilaukus dukros, tai nepaprastas džiaugsmas ir mūsų meilės išraiška. Vaiko atsiradimas labai pagilino ir asmeninius santykius – žmogus tampa ne tik tavo vyru, bet ir tavo vaiko tėvu, tai jį labai įprasmina“, – teigia G.Linkevičienė.

O ką daryti iškilus sunkumams gimus mažyliui? Pasak Giedrės – prisiminti, kokį vaidmenį atliekame santuokoje.

„Negalima nuneigti ir iššūkių porai, nes didelis dėmesys nukeliauja naujam gyventojui, kartais nelieka nei jėgų nei laiko skirti dėmesį vienas kitam. Bet mokomės išlaikyti balansą ir neužsižaisti tėvų rolėse, prisimindami ir vyro ir žmonos santykius“, – portalui Žmonės pasakoja atlikėja.

Penktųjų santuokos metinių proga Giedrė ir Linas sau linki kiekvienai porai svarbių dalykų – „nenustoti stengtis, įsiklausyti, gerbti ir vertinti vienas kitą ir viską ką turi“. „Ir meilės! Daug daug meilės“, – būtinai priduria G.Linkevičienė.

Giedrė Linkevičienė su šeima (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau