„Queens of Roses“ merginos: „Tik sveikas kūnas ir protas padeda pamilti savo atvaizdą veidrodyje“

„Queens of Roses“ / Aistės Kirsnytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Queens of Roses“ narių – Giedrės Linkevičienės, Monikos Mėčiūtės ir Akvilės Kisielienės – asmeninės patirtys įrodo, jog stereotipai apie merginų muzikines grupes, kuriose dainuoja tik tobulos išvaizdos, ypatingai drąsios ir neturinčios jokių kompleksų gražuolės – pasenę ir neteisingi.

Pasak atlikėjų, blogiausia yra sutelkti visą dėmesį į išvaizdą ir ten ieškoti tobulumo. Merginos įsitikinusios, kad svarbiausia lavinti protą, užsiimti mėgstama veikla bei rūpintis savo emocine būsena.

„Tik sveikas kūnas ir protas padės pamilti savo atvaizdą veidrodyje. O tobulos nuotraukos – tai tik gražūs paveikslėliai, kuriuos sukurti padeda didelė profesionalų komanda. Dėl gero rezultato kartais tenka gerokai padirbėti, o juo pasidžiaugus tiesiog „nusiimi karūną“ ir grįžti į „nenublizgintą“ kasdienybę“. 

Atlikėjos pavasarį sutinka su šviesia, pozityvumu bei jaukumu dvelkiančia fotosesija, kurią įgyvendino fotografė Aistė Kirsnytė. Dizainerės Rimantės Rimgailaitės kurtais baltais sceniniais kostiumais pasipuošusios grupės narės viliasi, kad tamsos ir niūrių nuotaikų pasitaikys vis rečiau, o juokas ir vėl užpildys visų gyvenimus.

„Queens of Roses“ / Aistės Kirsnytės nuotr.

Ar pavasaris įkvepia labiau rūpintis savimi, savo kūnu?

Giedrė: Manau, pavasaris iš esmės įkvepia, norisi daugiau veikti, daugiau būti gamtoje, daugiau kurti, užsiimti naujomis veiklomis. Panašu, mes visos, kaip ir gamta, pavasarį nubundame. O rūpintis savimi ir savo kūnu labiausiai motyvuoja gera savijauta ir energija, kuri reikalinga visus metus.

Kokią dalį jūsų gyvenime užima sportas?

Giedrė: Mano gyvenime sportas didesnę ar mažesnę dalį užima etapais. Būna, galiu pasinerti į pačias sunkiausias treniruotes ir su džiaugsmu įsigyventi į griežtą rutiną. Tačiau vos „pametus vadeles“, sportas iš gyvenimo pasitraukia ilgiems etapams. Manau, esu iš tų, kurių pakankamai nesudomina sporto salės. Geriausias sportas mano būdui yra šokiai, plaukimas ar koncertai. Kuomet gerai leidi laiką, bet gauni nemažą dozę fizinio krūvio.

Akvilė: Aš daugiau apie sportą galvoju ir planuoju, nei juo užsiimu. Žinau, kad reiktų lavinti savo ištvermę, stiprinti kūną, tačiau meilės sportui dar nesu atradusi. Taip pat kaip Giedrė fizinį krūvį mieliau gaunu iš šokių, koncertų ar buities darbų.

Monika: O aš be sporto ar aktyvaus judėjimo nepraleidžiu nei dienos. Kiekvieną rytą pradedu su joga, kuriai skiriu 15 -20 minučių ir dieną pasitinku su naujomis, pozityviomis mintimis bei vidine motyvacija, o tuo pačiu, žinoma, ir stiprindama savo kūną. Grįžusi po darbų visada stengiuosi bent valandą skirti bėgiojimui, pasivaikščiojimui ar treniruotei namuose. Taip pat šią žiemą išbandžiau ir maudymąsi eketėje. Tai buvo puikus iššūkis sau, kurį sėkmingai tikiuosi tęsti ir kitą žiemą.

Akvilė Kisielienė / Aistės Kirsnytės nuotr.

Kaip pavyksta išlaikyti nepriekaištingą figūrą ir išvaizdą?

Giedrė: Kūno išvaizda dažnai pasakoja apie žmogaus sveikatą, todėl myliu savo kūną tol, kol jis sveikas. Stengiuosi sveikiau maitintis ir bent kažkiek pajudėti. Reguliariai tvarkausi nagus, apsilankau pas kosmetologę, tačiau nesu iš tų, kurios daug investuoja į išvaizdą. Vis tik, didesnis prioritetas, mano manymu, yra išlaikyti sveiką protą ir nepriekaištingą emocinę būseną bei stabilumą.

Monika: Judėjimas, mityba ir miegas – tai mano svarbiausi komponentai gerai būsenai bei išvaizdai pasiekti. Labai mėgstu skaniai pavalgyti, tad ir sportas mano gyvenime neišvengiamai užima svarbią dalį. Na, kad tą balansą išlaikyti būtų galima. Galiu drąsiai teigti, jog esu viena iš daugelio merginų, kuriai vis tiek kažkas bus negerai ir išvaizdai visuomet rasiu priekaištų. Tačiau stengiuosi atrodyti tvarkingai, stilingai ir labiausiai vertinu patogumą.

Akvilė: Visos sutiksime – malonu, jeigu kažkas žvelgdamas į mus galvoja, jog puikiai atrodome. Tačiau priekaištų sau ieškant tikrai galima surasti. Kad ryte veidrodyje matyčiau laimingas akis, skaistesnę odą man būtinas kokybiškas miegas bei geras maistas. Taip pat reguliariai lankausi pas kosmetologę bei kirpykloje, naudoju būtent mano odai bei plaukams parinktas priemones. 

Ar visuomet buvote patenkintos savo išvaizda? Gal esate turėjusios kompleksų? Kaip su jais pavyko ar pavyksta gyventi?

Giedrė: Manau, nėra tokios moters, kuri būtų visu šimtu procentų patenkinta savo išvaizda. Visos rastume kur ką pridėti, atimti ar patobulinti. Turbūt visą gyvenimą vaikiausi kažkokio idealaus skaičiaus svarstyklėse, bet jį pasiekus supranti, kad niekas nepasikeičia. Mano atveju, stipriai sumažėjęs svoris dažnai reiškia labai sunkius gyvenimo periodus, taigi, jeigu esu savo normalioje kūno būsenoje, vadinasi, gyvenime tvyro harmonija. O su branda ateina ir platesnis supratimas apie savivertę ir laimės pagrindus. Daug didesnę meilę savo kūnui pajutau susilaukusi mažylės. Mano kūnas man yra gražus, be galo stiprus ir stebuklingas. O kažkada mėginau kompleksuoti dėl savo nosies su kuprele, kol nesutikau savo vyro ir jis negalėjo atsigrožėti būtent mano nosimi.

Monika: Vaikystėje ir pauglystėje patyriau labai daug patyčių dėl savo išvaizdos. Dėl vaikystėje lūžusios ir netaisyklingai sugijusios nosies turėjau didelių kompleksų. Tad pradėjusi dirbti taupiau pinigus, kad galėčiau pasidaryti plastinę nosies operaciją. Tai buvo vienas geresnių sprendimų mano gyvenime. Po to pradėjau tvarkytis dantis – ilgus metus nešiojau breketus, slėpiau savo šypseną, ir tik paskutiniais metais drąsiai ir daug šypsausi. Taip mažais žingsneliais judu tikslo ir meilės sau link. Žinoma, tai tik išvaizda, o visi kompleksai slypi mūsų mintyse. Visgi didžiausias darbas – pažinti ir pamilti save, o tai jau ilgas viso gyvenimo procesas.

Akvilė: Nors aš didelių kompleksų dėl išvaizdos neturėjau, tačiau nuo paauglystės stengdavausi drabužiais maskuoti liesas kojas ir rankas, kad neatrodyčiau vaikiško sudėjimo. Prireikė laiko, kol sugebėjau savo kūno sudėjimą priimti ne kaip trūkumą, o privalumą. Visgi manau, gana didelį pasitikėjimą savimi įgavau ne dėl patrauklios išvaizdos, o dėl dar vaikystėje skiepijamo požiūrio į darbą, lavinimąsi, talentų skatinimą. Lankiau įvairius būrelius, dalyvavau įvairiuose konkursuose, mokiausi dainuoti, groti, šokti, o lavindama savo gebėjimus tapau stipresnė ir gražesnė sau visomis prasmėmis.

Giedrė Girnytė/ Aistės Kirsnytės nuotr.

Gal esate atradusios kokių triukų, padedančių paslėpti išvaizdos trūkumus arba pabrėžti privalumus?  

Akvilė: Tinkama apranga ir tinkamai parinktas makiažas. Jeigu neturite stiliaus pojūčio, galite kreiptis konsultacijos į stilistą, kuris padės sudėlioti jūsų figūrai tinkamus aprangos derinius. Taip pat siūlyčiau kiekvienai merginai padovanoti sau makiažo pamokėlę, kurioje visažistas papasakos apie makiažo galią ir išmokys tam tikrų triukų.

Giedrė: Moterys turi įvairiausių gudrybių, kaip atrodyti patraukliau. Procedūros, makiažas, korekcinės priemonės ir kt. O šiaip, manau, labai svarbu bet kokios figūros moteriai tinkamai apsirengti. Nes bet kuri galime labai išdarkyti savo proporcijas arba teisingai jas pabrėžti būtent rūbų pagalba.

Monika: Plaukų priemonė – sausas plaukų šampūnas, kuris gelbsti šiame greitame gyvenimo tempe. Pabrėžiant veido bruožus, visada stengiuosi pasidaryti lengvą makiažą, o dėl kūno linijų – stengiuosi pabrėžti arba apnuoginti tas vietas, kuriomis esu patenkinta. Tad būkime drąsesnės – džiaukimės savo išvaizda beikūno linijomis ir nebijokime jų parodyti.

Giedrė Linkevičienė / Aistės Kirsnytės nuotr.

Ką patartumėte kitoms merginoms, kurios nėra patenkintos savo išvaizda?

Giedrė: Patarčiau mažiau save bausti ir rakinėti po kaulelį kiekvieną įsivaizduojamą trūkumą. Pažadu, kiti žmonės jų nepastebi, arba dažnu atveju jiems tie trūkumai yra privalumai, o didelės dalies žmonių nuomonė nėra svarbi, nes niekaip neįtakoja jūsų gyvenimo. Taigi, geriau kas rytą prieš veidrodį save pagirkit, nusišypsokit ir pamerkit sau akį. Ir šiaip visoms moterims patarčiau daugiau pastebėti ir pagirti vienoms kitas, pakelti vienai kitos ūpą, nes visos mes dažnai save dėl kažko nuvertinam, o komplimentai gali praskaidrinti visą dieną, ypatingai girdimi iš kitų moterų.

Monika: Pradėkite nuo savęs suvokimo, iškelkite klausimą - kas jumyse kelia nepasitekinimą. Nors žmogaus vidus daug vertingesnis už išvaizdą, tačiau kartais, kad įgytum pasitikėjimo savimi, pakanka ir išvaizdos pokyčių. Šiame inovacijų ir technologijų pasaulyje įmanoma viskas, svarbiausia įsitikinti, kad jūsų trokštami pokyčiai pagerins jūsų gyvenimo kokybę ar sustiprins meilę sau.

Akvilė: Kiekviena iš mūsų esame ypatinga ir graži, ir svarbiausia – vienintelė tokia pasaulyje! Pamėginkite atrasti ne tik savo išvaizdos privalumus, bet ir išskirtines vidines savybes, kurios žavi bei traukia žmones.  Aštrus protas, kūrybingumas, įvairūs talentai gali tapti didžiausia jūsų stiprybe, padedančia užkariauti pasaulį.

„Queens of Roses“ (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau