„Queens of Roses“: „Įspūdingas ir patogus sceninis kostiumas – pusė pasirodymo sėkmės“

„Queens of Roses“ / Vaida Neblunkanti nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prieš kelias savaites pristačiusios naujam gyvenimui prikeltą kūrinį „Jazminai“, šį kartą merginų grupė „Queens of Roses“ gerbėjams atskleidžia ir itin akį traukiantį savo naują sceninį įvaizdį. Merginų subtilų seksualumą, jaunatviškumą ir stilingumą puikiai pavyko atskleisti „MK Drama Queen“ dizainerėms. Akvilė Kisielienė, Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Indrė Juodeikienė neabejoja, jog lipdamos į sceną turi gerai jaustis ne tik dėl atliekamos kokybiškos muzikos, bet ir dėl įspūdingo bei prabangaus savo įvaizdžio.

Tris skirtingus charakterius ir asmenybes šį kartą atskleidžia individualiai kurti sceniniai kostiumai. Bendra detalė, vienijanti merginų įvaizdžius – karališka raudona spalva. Naujieji drabužiai pabrėžia ne tik merginų jaunatvišką eleganciją, bet ir modernų požiūrį į šių dienų stilių.

„Kiekviena domimės naujausiomis madų tendencijomis, tačiau suprantame, kad ne viskas, kas madinga, gerai atrodo scenoje. Taip pat žinome, koks drabužis paryškins kiekvienos iš mūsų figūros privalumus ar paslėps trūkumus. Juk svarbiausia būnant scenoje pirmiausia patikti pačiai sau, gerai ir laisvai jaustis, būti nevaržomai aprangos“, – kalbėjo Akvilė.

Paklaustos apie grupės stilių ir kam gi juo rūpintis patiki, merginos su šypsena prisimena ir apie pačių eksperimentus, taip ir neišvydusius dienos šviesos.

„Queens of Roses“ / Vaida Neblunkanti nuotr.

„Nuo pat grupės susikūrimo, nemažai investavome į grupės įvaizdį. Net nenumanote, kiek laiko prireikdavo, kol skirtingų skonių ir stiliaus pojūčių merginos rasdavo bendrą kompromisą ir tą galutinį sceninio kostiumo variantą. O kiek mūsų sceninių „pačios sau dizainerės“ suknelių niekas taip ir neišvydo. Tiesą pasakius, labai daug pačios eksperimentavome, bet visada stengėmės išvengti „draugiška spinta” ar “suneštinis balius” įvaizdžių. Visada save matėme kaip subtiliai seksualias, jokiu būdu ne vulgarias, stilingas atlikėjas. Augo mūsų grupė, augo mūsų norai, tad visos pasitarusios nusprendėme, kad atsiduodame į profesionalų rankas. Vieni mūsų mėgstamiausių grupės įvaizdžių yra kurti tokių dizainerių kaip Mas924, MK Drama Queen, Buylove“, – prisimena Dileta.

Už įvaizdinę fotosesiją merginos dėkoja fotografei Vaidai Neblunkančiai, visažistei Lauritai Vilkaitei ir plaukų meistrei Anželikai Wojc.

Viliojanti „Queens of Roses“ fotosesija (6 nuotr.)

Skaitykite daugiau