„Queen“ muzikantas Brianas May vos neprarado viso savo gyvenimo: dėkoja ugniagesiams

Brianas May / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-11 15:20
Jungtinėje Karalystėje penkatdienį kilus gaisrams, per savaitgalį degė Surėjaus grafystės apylinkės, netoliese Čophemo miestelio esantis gamtos rezervatas. „Queen“ legenda Brianas May socialiniuose tinkluose atskleidė, kad tik per plauką nebuvo suniokotas ir jo nekilnojamas turtas.

„Instagrame“ B.May išreiškė dėkingumą gaisrus gesinusiems ugniagesiams. Pasak žinomo vyro, jeigu ne jie – Brianas būtų netekęs „viso savo gyvenimo“.

„Niekuomet neįsivaizdavau, kad tai galėtų nutikti čia – lapuotoje ir drėgnoje vietoje, Surėjaus grafystėje. Mes palaikėme ir rėmėme gaisrų krečiamą Australiją, su gailesčiu sekėme naujienas per žinias ir matėme, kas dedasi Kalifornijoje, tačiau, jog tai vyks ir mano gimtojoje šalyje, aš niekuomet nebūčiau pagalvojęs“, – rašė muzikantas.

Jis sakė dėkojantis ugniagesių brigadai, kuri atidavė visas savo jėgas tam, kad baisus gaisras būtų sustabdytas. Dideli laukų su miškais plotai užsiliepsnojo penktadienį ir apėmė net 74 akrus. 

Netoliese esantiems Briano May namams taip pat kilo grėsmė. Muzikantui teko iš namų ir įrašų studijos išsigabenti visus vertingus daiktus bei melstis, kad liepsnos nepasiglemžtų jo likusio turto.

„Džiaugiuosi, kad mano maldos buvo išklausytos“, – vėliau rašė jis, sužinojęs, kad pavyko gaisrą suvaldyti.

Naujausi straipsniai