Putino režimą smerkiantis A.Makarevičius sulaukė pasekmių: tai jau ne pirmas kartas

Andrejus Makarevičius / „Vida Press“ nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Karą Ukrainoje vykdantį Rusijos lyderį Vladimirą Putiną kritikuojantis muzikantas, grupės „Mashina Vremeni“ narys Andrejus Makarevičius negali tylėti matydamas neteisybę. Visgi dėl savo pasisakymų muzikantas sulaukė pasekmių – Rusijoje pradėti atšaukinėti jo grupės koncertai.

Vladimiro Putino šalininkai rado būdą, kaip atkeršyti jį kritikuojančiam dainininkui A.Makarevičiui – šalyje imti atšaukinėti jo pasirodymai, rašo „Unian“.

Tiesa, tai jau ne pirmas kartas, kai grupės „Mashina Vremeni“ koncertai Rusijoje yra atšaukiami.

„Grupės „Mashina Vremeni“ koncertų gimtojoje šalyje atšaukimo istorija – ilga. Pirmieji draudimai prasidėjo aštuntojo dešimtmečio pabaigoje – dar gyvenome SSRS. Grojome studentų bendrabučiuose ir kultūros namuose, nesileidome būti nuo ko nors priklausomi, todėl mus uždraudė.

1979-ųjų pabaigoje atsidūrėme „Rosconcert“, gražus gyvenimas tęsėsi iki 1982 m, kol buvome uždaryti pusei metų. Tada viskas buvo nuostabu iki 2014 m. – kol prasidėjo reikalai Kryme, Donbase. Buvome įrašyti kaip „chuntos draugai“, – socialiniame tinkle rašė grupės lyderis A.Makarevičius.

Jis pridūrė, kad situacija dėl „Mashina Vremeni“ koncertų vėl kartojasi. Ir viskas dėl A.Makarevičiaus prieškarinės pozicijos.

„Šiandien vėl atšaukiami koncertai. Galiu tik apgailestauti ir mūsų gerbėjams priminti – nieko naujo. Mes jau seniai taip gyvename. Gyvensime ir toliau“, – pridūrė atlikėjas.

Skaitykite daugiau