Pusiau kurčia dainininkė Aldegunda: „Negrįždavau namo, nes namai man reiškė pragarą!“

Aldegunda / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-21 14:23
„Negrįždavau namo, nes namai man reiškė pragarą tikra to žodžio prasme. Aš jau greičiau būčiau miegojusi po lietumi, po krūmu kažkur, kad tik nereikėtų grįžti namo...“, - jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ apie sunkią vaikystę prisipažins 39-erių dainininkė Gailė Asačiovaitė – Stančiauskas, kur kas labiau žinoma Aldegudos slapyvardžiu.

Lietuvoje gyvenantiems Aldgundos slapyvardis dar mažai žinomas, kur kas populiaresnė ji tarp tautiečių gyvenančių JAV. Tamsus, gotiškas įvaizdis ir jautrios, širdį veriančios dainos – Gailė nė neslepia - dainos gimė iš asmeninės, gyvenimiškos patirties. Tik artimiausi žmonės žino tikrąją šios moters istoriją, primenančią Holivudo filmą.

Mamos Aldegunda neteko jai nusižudžius, tėvui ji nerūpėjo, svajojo dainuoti, nors nuo gimimo buvo kurčia viena ausimi, o gyvenimas su močiute buvo virtęs pragaru - šeimoje buvo smurtaujama. Todėl sulaukusi pilnametystės Aldegunda emigravo į Ameriką, kur sutiko gyvenimo meilę, 30-čia metų vyresnį Lietuvos išeivių sūnų, džiazo muzikos atlikėją, kompozitorių Kęstutį Stančiauską, atvėrusį jai kelią į muzikos pasaulį.

Prieš du mėnesius Aldegunda, pusę gyvenimo praleidusi JAV, su vyru ir trimis vaikais grįžo į Lietuvą, ir ne tik tikisi savo dainomis pavergti tautiečių širdis Lietuvoje, tačiau ir atstovauti šaliai Eurovizijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai