Pushaz pristato vaizdo klipą iš ryškiausios pastarųjų dienų Lietuvos kino teatrų premjeros

Kadras iš „Leónė. Bėganti į šviesą“/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-15 10:50
Šį rudenį, savo muzikos gerbėjus vienas po kito pristatomais naujais kūriniais stebinantis atlikėjas, prodiuseris ir dainų autorius, Andrius Glušakovas-Pushaz, šiandien pristato dar vieną muzikinę naujieną – dainą ir vaizdo klipą iš ryškiausios pastarųjų dienų Lietuvos kino teatrų premjeros – Žilvino Žusino režisuotos nuotykinės dramos „Leónė. Bėganti į šviesą“ .

Šio filmo garso takelyje skamba net du Pusho kūriniai. Abi dainos yra įtrauktos į neužilgo pasirodysiantį atlikėjo albumą. Vienas iš kūrinių klausytojams jau girdėtas, Pasaulinei savižudybių prevencijos dienai paminėti skirtas kūrinys „Kelyje“. Antras – specialiai šiam filmui sukurtas ir įrašytas kartu su daugiamečiu Pushaz scenos bendražygiu Yga, kūrinys pavadinimu „Žymėk savo kelią“. Vaizdo klipą dainai kūrė pats filmo autorius Ž.Žusinas. Klipe panaudoti ryškiausi kino filmo kadrai. O pati dainos istorija siekia dar 2005 metus, Ž.Žusinui ir Pushui kartu dirbant prie antrojo atlikėjo solinio albumo „Reformatas“. Daina „Žymėk savo kelią“ buvo sukurta būtent šiam albumui, tačiau Ž.Žusinui ji labai įsiminė ir šiais metais buvo prikelta naujam gyvenimui kino juostoje.  

Šį naują ir kitus, klausytojų jau pamiltus kūrinius, bus galima išgirsti gyvai jau gruodžio 12d., išskirtinio, penktojo Pushaz albumo „Begėdis“ pristatymo koncertu metu „10 Reasons Lounge“, Vilniuje. 

O visus lietuvius, gyvenančius Londone, atlikėjas kviečia susitikti bei išgirsti naujausias ir geriausias savo dainas jau lapkričio 29 d., kur įvyks jau antrasis lietuviško hip-hop’o vakarėlis „Lithuanian Flaiva 2“.

Naujausi straipsniai