Pushaz pristato naują kūrinį: įvertinkite

Pushaz pristato naują kūrinį / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-06 13:10
Puikiai pažįstamas reperis Andrius Glušakovas, geriau žinomas Pusho pristato naują, tik šiam atlikėjui būdingos ironijos ir kontroversiškų jausmų kupiną dainą „Myliu.Bučiuoju.Eik lauk“.

Ši daina yra paskutinis žingsnis prieš visų Pusho klausytojų taip laukiamo, naujojo albumo „Begėdis“ pristatymą. Albume bus 13 dainų, o pristatymo koncertas gruodžio 12-ąją Vilniuje. Į šį renginį  Pushaz kviečia tik pačius ištikimiausius savo gerbėjus, fanus ir draugus, nes bilietų skaičius į koncertą labai ribotas.

Patekti į renginį, iš arti pamatyti atlikėją, išgirsti publikos jau pamiltas bei radijo topus užkariavusias, bei visiškai naujas dainas, pabendrauti ir viso vakaro metu begėdiškai smagiai praleisti laiką, galės tik įsigiję išankstinius VIP bilietus. Apie bilietų pardavimo pradžią bus paskelbta atlikėjo socialinių tinkų paskyrose artimiausiomis dienomis. 

Atlikėjas savo klausytojams ruošią naują koncertinę programą, kurią pirmą kartą gyvai atliks lapkričio 29-ąją Londone, klube Brixton Jamm. Čia įvyks jau antras Lietuvos hip-hop muzikos atlikėjų renginys „Lithuanian Flaiva 2 “.  

Žmonės.lt

Temos:

Muzika Pushaz

Naujausi straipsniai