Pusfinalyje „The Roop“ paaiškino, ką reiškia garsusis Vaidoto pirštų šokis

Pirmosios „The Roop“ repeticijos Roterdame akimirka / Andres Putting nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-18 22:41
Gegužės 18 dieną pirmame pusfinalyje pasirodę „The Roop“ galiausiai užkūrė žadėtąją diskoteką didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje. Pirmuoju numeriu dainavusi grupė sulaukė daug dėmesio iš gerbėjų. Kilo tokios ovacijos, kurios net drebino tribūnas. Renginio vedėjos pakalbintas grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius galiausiai atskleidė ir tai, ką reiškia garsusis jo pirštų šokis.

2020-aisiais „Eurovizijos“ konkursas dėl pandemijos nevyko, tad po pertraukos jis sugrįžo su ryškiais dalyviais, didžiuliu šou bei su iš praėjusių metų puikiai pažįstamais veidais. Roterdame surengtame konkurse iš viso varžosi 39 šalys, pirmąjame pusfinalyje – 16 atstovų, tarp kurių dalyvauja ir Lietuvos grupė „The Roop“. 

Žmonės.lt primena, jog gegužės 18 dieną vykusiame pirmąjame pusfinalyje savo dainas  atliko Lietuvos, Slovėnijos, Rusijos, Švedijos, Australijos, Šiaurės Makedonijos, Airijos, Kipro, Norvegijos, Kroatijos, Belgijos, Izraelio, Rumunijos, Azerbraidžano, Ukrainos ir Maltos atstovai. Visus juos stebėjo minia žiūrovų, kurie prieš renginį buvo testuojami. 

„Euroviziją“ vesti buvo patikėta atlikėjams Janui Smitui ir Edsiliai Rombley, laidų vedėjai Chantal Janzen bei „YouTube“ žvaigždei Nikkie de Jager.

Pirmieji pasirodę lietuviai „The Roop“ jautėsi kaip žuvys vandenyje. „Eurovizijos“ scenoje jie atidavė visą energiją ir dovanojo įsimintiną, šokti kviečiantį pasirodymą. Pertraukėlės „žaliajame kambaryje“, iš kurio atlikėjai stebi kitų dalyvių pasirodymus, vedėjos kalbintas V.Valiukevičius sakė besijaučiantis kuo puikiausiai. Dainininkas paaiškino ir ką reiškia jo garsusis pirštų šokis. 

„Jaučiamės puikiai ir dabar jau galime atskleisti, ką norime parodyti pirštų šokiu. Ištikrųjų, dėlioju dvi raides – E ir V, kurios reiškia Euroviziją (Euro Vision)“, – išdavė Vaidotas.

Naujausi straipsniai