Puošdami Kalėdų eglę žinomi žmonės atskleidė savo grožio paslaptis

„Estetus klinikos“ kalėdinių naujienų pristatymas/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-28 23:10
Ketvirtadienio vakarą į Vilniuje veikiančią estetinės ir lazerinės dermatologijos kliniką ESTETUS rinkosi žinomi žmonės. Puošdami Kalėdų eglutę jie dalijosi savo grožio paslaptimis – kiekvienas turėjo pasižadėti iki Kalėdų padaryti kažką gero sau, nes, pasak klinikos vadovės Noros Lapinskienės, tik sveikas ir laimingas žmogus yra gražus.

Šventiniame vakare apsilankęs žinomas modelis Simona Starkutė teigia, kad savimi rūpinasi ištisus metus, tad pasižadėjo ir toliau taip elgtis. Drabužių dizainerė Jūratė Steponavičiūtė su seserimi, „Miss Universe Lithuania 2019 Vice Miss“ Justina Ieva Steponavičiūte pasižadėjo dažniau apsilankyti grožio procedūrose ir skirti laiko sau. Aktorė Lina Tupikovskienė paslaptingai kitąmet žadėjo svarbius pokyčius savo gyvenime.

Puošdamos eglę moterys diskutavo apie inovatyviausias grožio procedūras. Klinikos vadovė N. Lapinskienė pasakojo apie naujausius dermatologinius lazerius ir jų galimybes gydant veido raudonį ar aknę, šalinant randus, odos darinius, nepageidaujamus plaukelius, raukšles. Ji teigė, kad naujomis lazerinėmis technologijomis plastines operacijas galima atidėti 10-15 metų.

Nemažai dėmesio vakaro metu skirta ir odos vėžio prevencijai. Patarimus dalino ESTETUS klinikos gydytoja dermatologė Indrė Šaferienė ir prancūzų kosmetikos THALION atstovė Irina Masolė.

Vakaro metu pristatytas naujas, inovatyvus apsauginis veido kremas, saugantis odą ne tik nuo kenksmingų saulės spindulių, bet ir nuo ne ką mažiau kenksmingos mėlynos šviesos, skleidžiamos mūsų kompiuterių ir išmaniųjų telefonų.

Kvepalų ekspertė Živilė Burdaitė šventiniam vakarui įpusėjus pasidalijo žiniomis apie kvepalų įtaką žmogaus psichoemocinei būsenai, mokė moteris taisyklingai kvepintis, kad kvepalai neerzintų aplinkinių ir ką daryti tuomet, kai norite, kad žmogu negalėtų apie jus negalvoti.

Vakaro metu skambėjo romantiškos Augusto Lapinsko dainos, daug juoko ir mergaitiškų pokalbių, o ore jau sklandė Kalėdų laukimo dvasia.

Temos:
Grožis Kalėdos

Naujausi straipsniai