Publika Kauno arenoje dainas traukė kartu su Stingu

Stingas Lietuvoje koncertavo jau penktą kartą / Teodoro Biliūno/ Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-07-31 20:32
Antradienio vakarą savo pasaulinio turo „Back to Bass Tour“ koncertą Kaune surengė Stingas (61). Nors tai jau buvo penktasis garsiojo brito pasirodymas Lietuvoje ir „Žalgirio“ arena nebuvo sausakimša, patys ištikimiausi gerbėjai nepraleido progos dar kartą išgirsti hitais tapusių Stingo kūrinių.

Stingo (tikrasis vardas – Gordonas Matthew Thomas Sumneris) gerbėjai dar prieš koncertą spėliojo, kuriame Vilniaus ar Kauno viešbutyje apsistos atlikėjas ir jo komanda. Tačiau Stingas Rygoje, kur koncertavo sekmadienį vakare, liko iki pat antradienio popietės. Tuomet užsakomuoju reisu jis atskrido į Kauną. Lėktuvas pakaunėje esančiame oro uoste nusileido prieš pat 16 valandą. Dainininkas su grupe automobiliu iškart buvo atvežtas į „Žalgirio“ areną, kur apie 17 valandą prasidėjo koncerto repeticija. 

Penktą kartą Lietuvoje pasirodymą rengiantis Stingas iš arenos niekur neišėjo. Daugiau nei valandą praleidęs kartu su muzikantais kartodamas dainas vėliau jis pasitraukė į užkulisius, kur rengėsi susitikimui su žiūrovais.

Publika neraginama kartu su atlikėju traukė jo dainas. Stingas neliko skolingas ir dėkojo lietuviškai.

Broliai Lavrinovičiai įsiamžino su Stingu 

Koncertas prasidėjo kiek po 20 val., nes užkulisiuose prieš pat pasirodymą keletas laimingųjų Stingo gerbėjų galėjo įsiamžinti su savo dievaičiu. Tokios progos nepraleido ir į arenos užkulisius Vladimiro Romanovo atlydėti broliai Lavrinovičiai. Pozuodami asmeninei nuotraukai Kšyštofas ir Darjušas kilselėjo Stingą nuo žemės, laikydami jį už pažasatų.

Tuo metu arenoje Stingo koncerto nekantriai laukė tūkstančiai žiūrovų, tarp jų ir Lietuvoje karjeros siekianti baltarusių atlikėja Veronika Gordijevskaja, kuri prisipažino pirmą kartą išgirsianti Stingą gyvai.

Teodoro Biliūno/ Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/ Žmonės.lt nuotr.

Koncerte – geriausi visų laikų kūriniai

Britų dainininkas nusprendė, kad apšildančios grupės nereikia, tad koncertą pradėjo jis pats. Iš anksto buvo pranešta, jog vakaro metu skambės geriausios Stingo dainos – „Desert Rose“, „Roxanne“, „Every Breath You Take“, „If I Ever Lose My Faith In You“, „Fragile“ ir daugybė kitų populiariausių per daugiau nei tris atlikėjo karjeros dešimtmečius sukurtų kūrinių.

Teodoro Biliūno/ Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/ Žmonės.lt nuotr.

Publika neraginama kartu su atlikėju traukė jo dainas. Stingas neliko skolingas ir už tokį palaikymą dėkojo lietuviškai. Jau tapo įprasta, kad garsusis britas koncerto eigą reguliuoja pats, atsižvelgdamas į tai, kaip į muziką ir dainas reaguoja publika. 

Į Lietuvą Stingą pakvietusios „BDG Msic“ agentūros atstovai tvirtino, jog šio koncertų turo nuotaiką geriausiai apibūdinantis žodis – atsipalaidavimas ir spontaniškumas: jokių solidžių kostiumų ar griežtai sudėliotos programos. Scenoje Stingas pasirodė vilkintis marškinėlius. Jis nepasinaudojo žvaigždžių privilegija koncerto metu aprangą pakeisti keletą kartų ir dainavo publikai be pertraukos beveik dvi valandas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai