Psy antrininkas apgavo ir „Formulės-1“ lenktynių Monake žiūrovus

Davidas Hasselhoffas su mylimąja Hayley Roberts ir apsišaukėliu Psy / „Twitter“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-28 08:10
Prieš savaitę apkvailinęs daugybę žmonių Kanų kino festivalyje, Psy antrininkas Denisas Carré ir toliau mėgaujasi korėjiečio populiarumu – šįkart vyrukas apmulkino „Formulės-1“ lenktynių, vykusių Monake, žiūrovus, rašo „The Daily Mail“.

Kai tikrasis Psy koncertavo Italijoje, jo antrininkas lyg niekur nieko vaikštinėjo po Monaką ir mielai fotografavosi su smalsuoliais, kurie laikė jį garsiuoju „Gangnam Style“ atlikėju.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prieš savaitę Vilniuje viešėjęs „gelbėtojas“ Davidas Hasselhoffas ir televizijos laidų vedėja Amanda Holden savo „Twitter“ paskyrose įsidėjo nuotrauką su apsišaukėliu, tačiau jų taip lengvai apgauti nepavyko.  „Britain's Got Talent“ teisėjai A.Holden korėjiečio tapatybė kėlė šiek tiek abejonių. „Nesu tikra, ar šis vyrukas tikrai yra Psy. Sklando gandai, kad jis apsišaukėlis. Ką jūs manote?“ – savo sekėjų klausė A.Holden. D.Hasselhoffui abejonių nekilo ir jis puikiai suvokė, kad fotografuojasi su antrininku: „Ar tai tikrasis Psy? Manau, kad ne!“ – po nuotrauka, kurioje jis su apsišaukėliu ir mylimąja Hayley Roberts, rašė aktorius.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Filmo „007 Operacija „Skyfall“ (org. „Skyfall“) aktorė Naomie Harris nebuvo tokia nuovoki – savo „Twitter“ paskyroje ji įsikėlė nuotrauką su apsišaukėliu manydama, kad tai tikrasis Psy.

Šurmulį garsiojo korėjiečio antrininkas sukėlė praėjusią savaitę, kai prasmuko į Kanų kino festivalį ir lyg niekur nieko džiaugėsi dėmesiu, lankėsi žvaigždžių vakarėliuose bei prabangiuose restoranuose mėgavosi nemokamais gėrimais. Apgaulė išaiškėjo tada, kai tikrasis Psy pasirodė laidoje „Live with Michael and Kelly“, filmuojamoje Niujorke.

„Šį žaidimą mes ganai gerai sužaidėme, – laidai „Channel 5 News“ sakė Denisas Carré. – Mes buvome labai gerai tam pasiruošę – kad sukurtume iliuziją, turėjau asmens sargybinius, automobilius, vadybininkus.“ 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai